Zheng gu zhuan jia

Hong Kong, 1991, 110 min

Jing Wong

Jing Wong

Peter Pau

Stephen Chow je prostě zábavnej chlapík a dokazuje to už i tady, i když první půlhodinu to trošku vyčkává, ale pak to tam Chow rozjede a je se fakt neustále čemu smát, jelikož jeho vychytávky na napálení jsou fakt naprosto hustý a ještě mu ve filmu zdatně sekunduje Andy lau, ale přece jenom Chowův Shaolin Fotbal a nebo Kung-fu mela se mi líbily ještě o něco víc(2.12.2008)

Film známý také pod názvem The Ultimate Trickster. Chcete se někoho zbavit? Někoho dovést k nepříčetnosti? Mám pro vás řešení. Najměte si Stephena Chowa, Experta na triky- ano, velké E je vskutku na místě - a úspěch je zaručen. Jeden lepší komický výstup než druhý nenechal moji bránici ani chvilku odpočinout a já musel místy film zastavovat, abych se mohl dosyta vysmát a zároveň neztratit nic z této úžasné komedie. Andy Lau není pravda komik, a tak si většinu filmu pro sebe bezostyšně krade Stephen Chow, Andy mu však zdatně sekunduje a v dramatických vložkách rozhodně nezůstává pozadu. Potřebujete lepší doporučení? Vy jste to ještě neviděli? 95 %(27.4.2007)

Postava, která se živí praktikováním kanadských žertíků a nachytávek... Může být pro ni vhodnějšího herce než Stephena Chowa? Není a naštěstí je do ní obsazen. Právě Chow strhává veškerou pozornost na sebe a nikdo mu nestačí - dokonce ani ve vedlejší roli (jako vždy skvělý) Andy Lau. Btw: Závěrečný "fight" je naprosto ultimátní. 75 %(15.1.2009)

Průměrná, ale zábavná komedie od Chowa, která graduje v pozdějších fázích, kdy mě dostal tanec, při kterém Lau s Ng Tatem převlečený za ženu, skvěle poradili s dotírajícími bodyguardy. Poslední půlhodina filmu je komediálně dobře našlapaná. Celkově 60 %.(26.6.2011)

Docela zábavná pitominka,ale mohlo to být tak o 20 minut kratší.(13.8.2007)