Život v luxusu

Publicistický
Česko, 2013, 5 min

Účinkují:

Janek Rubeš

Jedna z tváří Streamu Janek Rubeš se vrací před kameru v seriálu, který nebude nic pro závistivce. Provede nás totiž světem, kde se korunkami nešetří. Pojedeme se podívat na nejdražší auto v ČR, obujeme nejluxusnější boty, proletíme se soukromým letadlem, navštívíme hotelové apartmá za 100 000 Kč na noc nebo si ponosíme hodinky s diamanty. S vtipem, nadhledem a jistou dávkou drzosti – přesně tak, jak byste od Janka Rubeše očekávali. (StreamCZ)

boshke

Ze začátku mne to nijak zásadně nebralo (i kvůli doprovodné hudbě, kvůli které jsem často skoro neslyšel, o čem se hovoří), ale postupem času jsem si Jankův Život v luxusu oblíbil. Příjemné okénko do života "zhýralců", které je právě díky osobě Janka Rubeše, "člověka z lidu", civilní, lidské a téměř ani nesmrdí snobstvím. Navíc si člověk udělá přehled, co všechno se za těmi nekřesťanskými cenami skrývá. Třeba cifra dvě stě tisíc korun za postel se zdá být - tedy alespoň pro mne - mnohem "snesitelnější", když se dozvím, že za tuto sumu dostanu postel dva krát dva metry přesně podle mé osobní objednávky, kterou parta Švédů ručně vyrobí a nacpe koňskými žíněmi. Vám ne? 80% ()

Erumocio

Jediné, co tenhle pořad sráží je Janek Rubeš, který se tam chvílemi chová jak buran. To říkám i přesto, že mám jeho práci rád. ()

Bozvav

Akorát na naštvání, za co všechno lze utratit obrovské peníze. Janek v pohodě. Jinak pořad tak trochu zbytečný. Za mne 50%. ()