poster

T-Mobile Fotbalista roku 2013 (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Česko, 2014, 81 min

Režie:

Michael Čech

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

 • S.Quentin QUALE
  *

  1* za kozy Terezy Kostkové. Jinak pořad opravdu hodný pondělního programu, ovšem popůlnočního času. Aspoň že to pivo v té hospodě točili, když tam běžela taková sračka. 10%(4.3.2014)

 • wafc
  *

  Kostková si snad v první minutě někde mimo záběr sedla na půlmetrový dildo, protože pro takhle afektovanej výkon nemam jiné vysvětlení. Všemi zbožňovaný Pavlík Horváth, koňská držka, se po dlouhé době ukázal v dobrém světle a své hulvátství a křupanství nechal doma - kývu hlavou a kvituji.(4.3.2014)

 • lubospoti
  **

  Díkybohu za pár vtipných momentů s Pavlem Liškou. Ten jediný dokázal večer jakž takž zachránit. A jen tak na okraj - Pavel Horváth překvapil, zpíval docela slušně.(3.3.2014)

 • Ryšty
  **

  Moderování Kostkový alá poblázněná třináctka mě vážně nebavilo. Liška to občas svými vstupy alespoň spestřil. Plný rádoby vtipů.(3.3.2014)

 • LLenin
  **

  Jak mám rád Terezku Kostkovou tak toto moderování se opravdu nepovedlo(7.3.2014)

 • Mikel LetsGo
  **

  Největším zážitkem celého pořadu byly zajisté dva míče Terezy Kostkové a kdyby míň mluvila a víc poskakovala mohla se vyhnout spoustě trapných chvilek. Ještě že máme ty vtipné Pavlíky a fotbalového Gotta Péťu, bez něhož by snad nebylo ani koho ocenit.(3.3.2014)

 • Dextwer
  *

  Chybělo tomu všechno. Špatný obsazení uvaděčů. Kostková byla tragická a bez vtipu. Jediný pozitivum byl její výstřih. Moje hodnocení: 10%(12.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace