T-Mobile Fotbalista roku 2013 (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Česko, 2014, 81 min

Michael Čech

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

• S.Quentin QUALE

1* za kozy Terezy Kostkové. Jinak pořad opravdu hodný pondělního programu, ovšem popůlnočního času. Aspoň že to pivo v té hospodě točili, když tam běžela taková sračka. 10%(4.3.2014)

• wafc

Kostková si snad v první minutě někde mimo záběr sedla na půlmetrový dildo, protože pro takhle afektovanej výkon nemam jiné vysvětlení. Všemi zbožňovaný Pavlík Horváth, koňská držka, se po dlouhé době ukázal v dobrém světle a své hulvátství a křupanství nechal doma - kývu hlavou a kvituji.(4.3.2014)

• lubospoti

Díkybohu za pár vtipných momentů s Pavlem Liškou. Ten jediný dokázal večer jakž takž zachránit. A jen tak na okraj - Pavel Horváth překvapil, zpíval docela slušně.(3.3.2014)

• Ryšty

Moderování Kostkový alá poblázněná třináctka mě vážně nebavilo. Liška to občas svými vstupy alespoň spestřil. Plný rádoby vtipů.(3.3.2014)

• LLenin

Jak mám rád Terezku Kostkovou tak toto moderování se opravdu nepovedlo(7.3.2014)

• Mikel LetsGo

Největším zážitkem celého pořadu byly zajisté dva míče Terezy Kostkové a kdyby míň mluvila a víc poskakovala mohla se vyhnout spoustě trapných chvilek. Ještě že máme ty vtipné Pavlíky a fotbalového Gotta Péťu, bez něhož by snad nebylo ani koho ocenit.(3.3.2014)

• Dextwer

Chybělo tomu všechno. Špatný obsazení uvaděčů. Kostková byla tragická a bez vtipu. Jediný pozitivum byl její výstřih. Moje hodnocení: 10%(12.3.2014)