Shineui kwijeu - Season 1

(série)
Jižní Korea, 2010, 10 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(10)

Lex.San

Před určitou dobu, jsem Shinui Quiz měl rozkoukaný, tedy viděl jsem jen půlku prvního dílu a vím, že mě tenkrát hrozně otravoval hlavní hrdina, až jsem měl sto chutí nakopat ho do zadku. Zkusil jsem ale dát seriálu ještě jednu šanci ve snaze dodržet svůj zvyk dokoukat alespoň první díl, abych věděl, zda má další sledování smysl ;) A po prvním díle musím říct: „Tak jo, není to až taková hrůza.“ Hlavního hrdinu naštěstí vyvažují vedlejší postavy a detektivní zápletka nebyla z nejhorších. Našly se samozřejmě díly, které mě chytly více a pak ty, které mě bavily méně. Závěr seriálu ale zvedl laťku o stupínek výše. Plus mě též oslovila myšlenka téhle doramy, že lékařsko-detektivní zápletky jsou kvízem od Boha a jsou dělány tak, aby se arogantní člověk nestal příliš hrdým. Jen nevím, kdo přišel na ten chytrý nápad s roztřesenou kamerou, dost mě to během sledování štvalo a rozptylovalo.*** Hodnocení budiž následující: seriál si odnáší 3*, protože neurazí (zvykl jsem si i na hl. hrdinu), ale viděl jsem už lepší kousky. (7/10) ()