poster

Kuro no su: Chronus

 • Japonsko

  黒の栖[クロノス]

Animovaný / Fantasy / Psychologický

Japonsko, 2014, 25 min

Režie:

Naojuki Onda
 • Tom_Lachtan
  **

  Co tenhle film dokáže dokonale charakterizovat? Mám hrozně rád anime s délkou mezi půlhoďkou a hodinou, tady jsem se přesto tak nudil, že jsem si do stolu začal vypálenou sirkou črtat kompletní mapu středozemě i s iluminovaným Balrogem. Celé to působí neoriginálně, už od námětu (óó, ten nebohý chlapec dokáže vidět smrtky beroucí duše, óó), včetně dokonale nezajímavé zápletky (ach ne, ta dívka může zemřít!) a to dovršené ukázkově nudným závěrem, který působí jako něco, co už se ve filmech zjevilo asi půl-bžilionkrát - zkrátka podprůměrná nuda. Bohužel to není ani animačně/kresebně nějak zajímavé, takže tu vlastně není vůbec nic, co by bylo zábavné, neboť se zde, žel bohům, nenachází dokonce ani žádná polonahá školačka s klepety místo očních víček.(23.3.2015)

 • JackStrange
  **

  Půl hodiny je na realizaci něčeho takovéhoto prostě málo. Všechno je uspěchané a nevysvětlené. Jako koncept, který někdo dále rozvine, by to bylo obstojné.(21.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace