Jersey Shore Massacre

Komedie / Horor

USA, 2014, 88 min

Teenagerská MTV reality show "Jersey Shore" má v zahraničí zrejme tak silnú fanúšikovskú základňu, že už (okrem iného) vyprdla aj 2 spin-off horory – žraločí "Jersey Shore Shark Attack" a aktuálny párty slasher "Jersey Shore Massacre". Ten sleduje omladinu počas bežnej, letnej, víkendovej zábavy, kde sa však dostanú do hľadáčika neznámeho vraha. Aj keď ide iba o nenáročný a odľahčený teenagerský slasher, zdal sa mi blbý až príliš a bohužiaľ nie práve zámerne či uvedomelo. Jednoducho taká umelá, prvoplánová spatlanina, spoliehajúca sa na svoju reklamu a mladé osadenstvo. Nezvyknem bývať ku slasherom nejaký kritický, ale v tomto prípade nemám ďaleko k nižšiemu hodnoteniu, pretože je to vo viacerých úsekoch až otrava pozerať a v rámci úbohých možností to zachraňujú len prsnaté baby a niektoré vydarené on-screen vraždy.(27.8.2014)

Jako by si moderátor Big Brothera Leoš Mareš obrátil kožich, nasadil Gandalfovu paruku a pomocí chladných zbraní vyvraždil osazenstvo studiové vily. Osazenstvo, jehož mužská část utrpěla opakované úrazy hlavy pádem činky při bench-pressu a ta ženská má mozek lehčí, než je hmotnost naneseného make-upu.. Debutant Tarnopol asi dobře věděl, že vzhledem ke svému talentu a finančním možnostem by klasickým slasherem díru do světa neudělal, tak to celé postavil na nadhledu a soláriové demenci. Suma sumárum krávy a volové jsou odvedeni na zasloužená jatka, přežije jen ten/ta nejchytřejší (a že je to těžký výběr!). Je bez diskuze, že hodně modelů reality show si o podobná zpracování hlasitě žadoní..(20.10.2014)

• eraserhead666

Ty největší piče, které si dokáže vaše mysl představit (a že to bude mít kurva těžké), se vydají na výlet. A tam je někdo začne kosit. Naneštěstí hrozně pozdě. Tohle měl být patnáctiminutový kraťas. Minuta na představení těch pipin, minuta na Rona Jeremyho a třináct minut čtvrcení těch pizd. Tak by to stálo za to. Více než posledních 20 minut ten film prostě nemá žádný smysl a je neskutečné utrpení na to koukat. Možná je ale má chyba, že jsem se na "ten humor" nedokázal naladit. 1.5*(29.11.2017)

• Fr

,,JEN PRIMITIVNÍ FORMY ŽIVOTA JDOU SLEPĚ ZA SVĚTLEM V TEMNOTĚ…" /// Po pár minutách doufám, že zde vyhraje onen všude avizovanej nadhled. Modlím se za dobrý fóry a ostatní věci nemíním řešit. Teď vím, že spíš než nadhledem, to zaujme trapností, u který pozdějc nedokážu rozluštit, co je ještě sympatická ujetina a co už jen blbá trapárna, myšlená vážně. Zapadaj do toho i technický finesy, ale všechno přebije těch šest týpků, u nichž je duševní prázdnota předvedená opravdu (ale opravdu!) excelentně! Tenhle slasher se fakt nedá brát vážně a místama je to tak blbý, až je to směšný. A v tom je síla tohohle díla! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem si přál prožít víkend s šesti Američankama. (Ty vole, dyť jsou úplně blbý! … Já vím, já vím…) 2.) Naučím se vyšukat si voko. 3.) Thx za titule ,,miciveres“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH * HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(30.10.2014)

Až do dnešního dne jsem vůbec netušil, že ve světě existuje reality show jménem Jersey shore, ve které se od solárka spálené, silikony vycpané rádoby kundičky a vysvalení blbečci z fitka chovají jako hovada... Sice nevidím důvod, proč by se měl někdo na něco takového dobrovolně dívat, ale lidé mají různé úchylky a já jsem alespoň o něco chytřejší a můžu zítra přijít do práce a machrovat, jaký že to mám přehled... Ale k filmu... První polovina probíhá přesně podle výše zmíněné reality show, kde šestice silikonových a zcela vypatlaných rádoby kundiček potká bandu ještě pitomnějších blbečků, kteří očividně rádi navštěvují fitko a válí se na slunci a vlastně nic jiného nedělají... Tak spolu zaskočí do klubu, lehce zapaří a pak se přesunou do pronajatého domu, zkouknout horor a samozřejmě si zašukat... A tam, konečně, začne masakr, který nám tak slibuje název filmu... A k mému docela příjemnému překvapení masakr dosti výživný... Hodně vražd se sice odehrává mimo kameru, ale i nějakého toho slušného gore se člověk dočká, bodycount je neobvykle vysoký a samotné vraždy jsou docela nápadité a hlavně rozmanité... Takže za mě jako celek naprostý průměr, ale bodík navrch musím přidat za cameo Ježka Jeremyho, ten opravdu pobavil...(31.8.2014)