Jersey Shore Massacre

Komedie / Horor

USA, 2014, 88 min

• Fr

,,JEN PRIMITIVNÍ FORMY ŽIVOTA JDOU SLEPĚ ZA SVĚTLEM V TEMNOTĚ…" /// Po pár minutách doufám, že zde vyhraje onen všude avizovanej nadhled. Modlím se za dobrý fóry a ostatní věci nemíním řešit. Teď vím, že spíš než nadhledem, to zaujme trapností, u který pozdějc nedokážu rozluštit, co je ještě sympatická ujetina a co už jen blbá trapárna, myšlená vážně. Zapadaj do toho i technický finesy, ale všechno přebije těch šest týpků, u nichž je duševní prázdnota předvedená opravdu (ale opravdu!) excelentně! Tenhle slasher se fakt nedá brát vážně a místama je to tak blbý, až je to směšný. A v tom je síla tohohle díla! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem si přál prožít víkend s šesti Američankama. (Ty vole, dyť jsou úplně blbý! … Já vím, já vím…) 2.) Naučím se vyšukat si voko. 3.) Thx za titule ,,miciveres“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH * HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(30.10.2014)

Teenagerská MTV reality show "Jersey Shore" má v zahraničí zrejme tak silnú fanúšikovskú základňu, že už (okrem iného) vyprdla aj 2 spin-off horory – žraločí "Jersey Shore Shark Attack" a aktuálny párty slasher "Jersey Shore Massacre". Ten sleduje omladinu počas bežnej, letnej, víkendovej zábavy, kde sa však dostanú do hľadáčika neznámeho vraha. Aj keď ide iba o nenáročný a odľahčený teenagerský slasher, zdal sa mi blbý až príliš a bohužiaľ nie práve zámerne či uvedomelo. Jednoducho taká umelá, prvoplánová spatlanina, spoliehajúca sa na svoju reklamu a mladé osadenstvo. Nezvyknem bývať ku slasherom nejaký kritický, ale v tomto prípade nemám ďaleko k nižšiemu hodnoteniu, pretože je to vo viacerých úsekoch až otrava pozerať a v rámci úbohých možností to zachraňujú len prsnaté baby a niektoré vydarené on-screen vraždy.(27.8.2014)

Další slasher, který si dělá srandu sám ze sebe a ani se nesnaží být brán vážně a možná je to i dobře. Skupina holek, kde polovina z nich má umělé kozy a polovina zas držku si vyrazí užít víkend někde na samotu. Po nějaké době potkají ještě bandu nabušených týpků, kteří mají místo mozku gainer a vezmou je hezky k sobě. To je cca 50 minut filmu. Ano, film se rozjíždí docela dlouho, ale pak je to opravdu masakr. Bodycount je vysoký a ikdyž jsou mordy většinou cenzurované, pár z nich měli opravdu šťávu. Gore na takový film bylo velice podařené. Takže klasický slasher, kde jsou pěkné holky, pro některé i pěkní kluci a je to docela zábava. Taková jednohubka, která sice nijak neoslní, ale v rámci možností jde o dostačující snímek.(27.8.2014)

• eraserhead666

Ty největší piče, které si dokáže vaše mysl představit (a že to bude mít kurva těžké), se vydají na výlet. A tam je někdo začne kosit. Naneštěstí hrozně pozdě. Tohle měl být patnáctiminutový kraťas. Minuta na představení těch pipin, minuta na Rona Jeremyho a třináct minut čtvrcení těch pizd. Tak by to stálo za to. Více než posledních 20 minut ten film prostě nemá žádný smysl a je neskutečné utrpení na to koukat. Možná je ale má chyba, že jsem se na "ten humor" nedokázal naladit. 1.5*(29.11.2017)

Vstup pouze na vlastní riziko! Tohle je totiž tak (záměrně?) debilní "guilty pleasure", až je to místy docela prdel. JSM (ale houby JASM) totiž zjevně paroduje onu stupidní reality show z produkce MTV, jinak si nelze vysvětlit to sextero extrémně vymaštěných buchtiček v upnutých minišatičkách, co sbalí grupu snad ještě vymaštěnějších playboyů. Společně si zajdou zapařit do klubu, v odlehlém luxusním sídle pak povinně zkouknou horor ("Fat Camp Massacre"), a samozřejmě si spolu zašukaj. Jenže to už se naštěstí nacházíme v druhé půlce filmu, kde konečně přijde na onen slibovaný masakr. A že to nebude nic pro desetiletý smrady, vás přesvědčí třeba koupelová scéna ala upgradované Psycho. Ta ve stodole je však taky výborná. Je toho ale rozhodně víc, bodycount je totiž neobvykle bohatej (14 nebo 15 nebo tak něco). Pokud jste se bavili třeba u podobně laděného slasheru The Hatchet, JSM rozhodně zkuste. K páteční domácí pařbě možná ještě lepší.(27.8.2014)