Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každoročně jsou hlášena nesčetná pozorování UFO. Většinu z nich lze nějak vysvětlit. Několik případů však zůstává nevyřešeno a po desetiletí poutají pozornost odborníků na UFO. Jazzová zpěvačka Pamela Stonebrookeová tvrdí, že už od roku 1998 zažívá neuvěřitelné soulože se 180 centimetrů vysokým blonďatým plazem. Výtvarník David Huggins věří, že se podílí na mimozemském genetickém projektu, díky kterému se stal otcem více jak 200 dětí. Riley Martin, syn obyčejného pachtýře, tráví dny kresbou mimozemských symbolů, které rozdává jako lístky na opuštění planety Země, až nastane konec světa. Už od 50. let minulého století se objevují zprávy o nemravných mimozemšťanech, kteří navštěvují nic netušící spáče, aby si to s nimi rozdali nestydatým způsobem. Tisíce lidí tvrdí, že prošli podivnými sexuálními experimenty. Tento pořad představuje divákům nejzajímavější oběti a pokusí se dopátrat, k čemu ve skutečnosti vlastně dochází. Diváci se rovněž seznámí s názory skeptiků a s různými teoriemi spánkové paralýzy, sebehypnózy a syndromu falešné paměti. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

bobstock 

všechny recenze uživatele

Sympatické chvilky napětí a strachu při setkáních s objekty z jiného světa. Každý díl obsahuje dvě krátké povídky s vyprávěním odborníků dané kauzy s vizuální dramatizací. Kde je skutečná pravda vědí jen skuteční pozorovatelé...schválně mrkněte někdy na tisíce pozorování na webu mufon.com. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Každý rok je oficiálne nahlásených milión pozorovaní UFO, z toho 5% nie je vysvetlených. Kvalitne spracovaný seriál, akoby polohraným spôsobom o nevysvetliteľných stretnutiach možno tretieho druhu, niektoré časti sa zdajú byť prehnané. Pre fanúšikov UFO výborný dokument, ja k ním nepatrím, ale oceňujem dramaturgiu seriálu, je to dobre natočené, sú to také Akty X v malom. ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama