Inner Demons

Inner Demons sleduje tím ľudí z reality show v štýle americkej Intervention (od r. 2005), ktorí pri nakrúcaní epizódy o 16-ročnom dievčati, bývalej premiantke, bojujúcej so svojou závislosťou, zistia, že zrejme čelia niečomu oveľa horšiemu – posadnutosti diablom. Film je nahliadnutím do duše tohto dievčaťa a ukazuje tak tenkú hranicu medzi závislosťou, šialenstvom a skutočnou posadnutosťou. (Da_reba)

RathuVSoak

Výmítačskému žánru se snažím vyhýbat. Bylo jich natočeno tolik že už ztratil svůj půvab. O dojení found futage žánru ani nemluvě. Přesto špetku osobitosti v tom vidím. Co se ale filmu odepřít nedá je prostě boží konec. Pro mě naprosto nečekaný až šokující. Opravdu mě pobavil. Přepískli akorát poslední moment. Kam čert nemůže, tam nastrčí otevřený konec. ()

Wiceman

Kdyby to byl film o feťacce na detoxu, tak by to nebylo špatný. Jenže tahle feťačka na detoxu je vlastně posedlá démonem. Huh. Jak originální. No nic celej film se vleče jako smrad a k pořádný akci dojde až na samotnym konci. Což je vlastně taky jedinej důvod proč tomu dávám dvě hvězdy hodnocení. Prostě je nuda sledovat svíjející a blijící puberťačku na detoxu, která občas mluví hlubším hlasem a mrkne na vás svým černým očkem. Proč mají dnes všichni posedlí lidi démonama černý oči? Fakt dík Supernatural. Dvě hvězdy s chlupem, ale je dost možný, že když to někdy uvidim ještě jednou, půjdu s hodnocením ještě níž. ()