Inner Demons

Jeff Seibenick

Scénografie:

Lee Yaniv
  • korbitch22

Mám hodně rád horory o posednutí a i dost špatně hodnocenejm kusům tady jsem udělil někdy průměrný, někdy nadprůměrný hodnocení, ale čeho je moc, toho je příliš.Prvních 38 minut je naprosto nesnesitelných.Nic se ve filmu neděje, hlavní postavy jsou vám u prdele, jelikož je ztvárnila parta mizernejch ochotníků a kamera ja na přesdržku.První scéna, která vás navnadí tak přijde až v čase 38:39 a to je na horor se stopáží 85 minut prostě sebevražda.Děj je klasický a odporný klišé (ona je posedlá, ale neblázni, není posedlá, ano je, mluví cizím jazykem, má zranění a nadlidskou sílu, áále to je znak i duševní choroby....bože!!!!!!!!) a ani po tý první scéně se neobjeví žádný velký rozjezd hororových scén, či nedej bože atmosféry.Hodně mizerná a hlavně nezáživná vykrádačka stovek hororů o posednutí.Na slabší 2* vytáhlo film celkem nadupané finále, ale to už vám ten zkažený dojem z předešlých mizerných 60 minut moc nezpraví.30%.(19.11.2014)

• chlebo

Vážení rodičia diskosmažiek, ale aj slušnejších narkomanov, ktorí na diskotéky nechodia, ráčte zhliadnuť film, po ktorom pochopíte, že všetky narkotiká svojim ratolestiam vyčítate úplne, ale úplne zbytočne ! Toť len pár argumentov podporujúcich toto tvrdenie. Takže v prvom rade vôbec nemusí ísť o závislosť od omamných látok, je tu stále možnosť, že vaše dieťa len posadol démon, ktorého vyvolali spolužiaci odmietajúci integrovať medzi seba ľudí postihnutých prílišnou vierou v nezmysly. V takom prípade, ak sa nechcete vzdať svojej viery, dávajte na pubescenta dobrý pozor, aby neprišiel do styku so spolužiakmi. Snažiť sa byť neoutsider je vysoko návykové. Ďalším ani nie tak argumentom, ako skôr faktom, získaným z tohto dokumentu (áno, my z vidieka veríme, že ide o hodnoverný dokument a zaradenie k žánru "Horor" nás mätie) je, že drogovo závislí ľudia vôbec nevyzerajú tak vyjebano ako ich ukazujú na tých bakaných fotkách v štýle biforaftr. Čiže crack, heroín a choda krokodíl z Ruska sú, čo sa tohto týka úplne bezpečné a vaša mladá dcérka ostane aj tak slušná pichna. K tomuto stručnímu vyhláseniu už len záverom po dlhšej odmlke od týchto varovaní pre maloletých - komentár nabáda na užívanie drog, šíri náboženskú intoleranciu a obsahuje aj obligatórny nechutný vulgarizmus. Vyhlásenie by bolo a teraz sa s vervou pustiť do komentovania. Už dlho som nevidel tak zúfalo monotónne zametanie Diabla, pardon, Molocha. Ono to už z úvodu divákovi, ktorý nemá mozog vytretý barbiturátmi, prípadne heroínom, ako hlavná hrdinka, musí nesmelo blikať, kam vlastne bude celá táto estráda smerovať (keď ste si teraz povedali, že do hajzlu, nie ste ďaleko od pravdy). Takže, keď už som lišiacky prekukol inak totálne nepredvídatelnú pointu po prvých desiatich minútach, začal byť film celkom otravný, hoci do sympatickej AutoSyn by som možno namiesto Molocha vliezol aj ja a nemuseli by ma ani volať jej spolužiaci a opomenul by som aj ten pentagram. Ukrutánsku nudu nepremohol ani ten nehorázny absťák a celé tie dni na klinike, kým sa odborní psychiatri a neodborní exorcisti nedohádali či je tá mladá feťáčka, psychopatka alebo démonka. Zametací záver obstojný, ale aj tu som si len nostalgicky zaspomínal na tie lepšie. Ešteže mi tá Leslie bola sympatická, inak by to asi bolo celé ešte horšie.(8.12.2015)

• Havaj8

Přišlo mi, že z toho sršel ten amatérismus na míle daleko, prostě takový horší béčko. Námět dokola omílanej, s tím, že to bylo v reality show a proto ty ff kamery. Navíc to mělo ukrutně dlouhej rozjezd a těch několik pár momentů, kdy to dokázalo vylekat, bylo prostě málo. Dokonce i to finále, který na poměry satanismu a vymítání bylo "obyčejný", tak úplnej konec překvapil.(22.12.2014)

• George Stobbart

Reality show o študentke, ktorá sa z dobrého dievčaťa stala nezvládateľnou závisláčkou sa zvrhne po tom, čo sa začne ukazovať, že môže byť posadnutá démonom. A keďže ide o horor, tak nebude veľkým spoilerom, že to samozrejme bude pravda, avšak dôsledky toho si divák ako-tak užije až vo finále. Za to aspoň tá jedna hviezda. Ináč je to bohužiaľ len ťažká, zdĺhavá a opozeraná „mockumentary“ nuda.(7.10.2014)

• Allein4

Poselství z filmu: "Nelečte drogově závislé, jinak vyleze démon a pozabíjí Vás". A do toho všeho ještě ta forma reality show... Myslím, že celkové zpracování nebylo vůbec špatné, Seth Grossman se docela vytáhl, možná má tento mladý režisér potenciál, ale potřebuje nutně mnohem lepší námět a scénář.(24.11.2014)