Wood Job!

• Japonsko WOOD JOB!(ウッジョブ) 神去なあなあ日常 (více)

Hirano Júki neudělal přijímací zkoušky na vysokou školu, jenomže všichni jeho kamarádi ano, dokonce i přítelkyně, která se s ním hned na to rozejde. Je v bezradné situaci, nechce další rok šprtat na zkoušky, a tak se rozhodne, že si udělá nějaký kurz. Přihlásí se tedy na lesnictví a to jenom kvůli tomu, že na propagačním letáku měli pěknou slečnu. Jenomže práce v lese je úplně o něčem jiném než honit sukně... Může v takovém prostředí Júki přežít? (Zíza)

Dharmma

Tenhle film mi klade jednu otázku. Žijeme správně? Tím myslím to, jak jsme závislí na moderní technice atp. Je to úžasné téma, ale nakonec mě film celkem zklamal. Tohle téma šlo určitě využít více. Komedie mi v tom naprosto chyběla. Zasmál jsem se zhruba 2x za celý film. Myslím, že by film neměl být moc označován jako komedie, ač se o to film pokouší. Určitě by filmu prospěl více propracovaný děj. Jedním z plus je krajina, člověk se tou krajinou prostě kochá. I co se týče krajiny, myslím si že zde mohlo být více záběrů přímo na tu krásnou krajinu. Největším plus pro mě bylo srovnání moderního světa s tím vesnickým :) ()