Reklama

Reklama

Obsahy(1)

O zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Co všechno chcete vědět o svém zdraví? Jak poznat varovné příznaky vážných nemocí, a co s tím dělat? Jak se udržet v takové kondici, abychom lékaře pokud možno ani nepotřebovali? Osobní příběhy pacientů, rady lékařů i tipy a zajímavosti o lidském těle představí MUDr. Kateřina Cajthamlová.
"Velmi příjemně mě překvapilo, že pacienti, kteří se do našeho pořadu přihlásili se svými diagnózami, mluvili o svém zdravotním stavu velmi otevřeně, upřímně a často i optimisticky, čímž dávají neuvěřitelnou inspiraci i ostatním k tomu, aby svůj zdravotní stav zvládli. Z toho jsem měla nesmírnou radost," říká průvodkyně pořadem Kateřina Cajthamlová a dodává: „Pořad má několik částí. Není pouze o školometských informacích, budou tam i zábavné kvízy a soutěže, ve kterých budou moci účastníci něco vyhrát. Obsahovat bude i praktické ukázky, kdy se třeba projdeme tlustým střevem, na modelu si vysvětlíme, jak vzniká rýma, plynatost, nebo nadýmání." (Česká televize)

(více)

Recenze (38)

nikinikiniki 

všechny recenze uživatele

Zajímavý a poučný pořad. Konečně něco takového do přeplněné televize kýčovitých seriálů anebo pořadů, kde se rozplývají nad postiženými lidmi/dětmi. Jasně, něco se od MUDr. Cajthamlové musí brát s rezervou a nežrat všechna slova, co řekne, ale suma sumárum je to fajn pořad, který si zaslouží dobré hodnocení ;) ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Otázka: Paní doktorko, již pátým dnem mám ovulaci, je to normální, chlapa nemám, pomůže Savo? Odpověď: Je to naprosto normální, Savo užívejte jen na kávovou lžičku. Otázka: Paní doktorko, hodně sladím, sladím tolik, že v supermarketech do 10 km od mého bydliště nemají cukr, všechno jsem skoupil já. Hrozí mně diabetes? Odpověď: Když nebudete jíst sladké a stravu vyvážíte ovocem a zeleninou, tak určitě ne. Otázka: Paní doktorko, mám akné, co mně pomůže? Odpověď: Zkuste dělenou stravu a pak se s námi ve studiu podělte, jak to zabralo. Snesu hodně, ale tenhle přístup nikam nevede. Pořad na odstřel. 0/10 ()

Reklama

ghatos 

všechny recenze uživatele

Souhlasím, že provedení je lehce perverzní. Polovypasená nesympatická doktorka bojující s vlastní afektovaností se snaží být přívětivou mentorkou....no moc jí to nejde, ale funny to je :) . Z druhé strany pořad samotný smysl má. 45%. PS: Když doktorKA vlezla do své ložnice a tam poučovala, co se má dělat v pelechu...tak to mě totálně rozbila :) . ()

ppospisil 

všechny recenze uživatele

MUDrlantku Cajthamlovou po pár interview s ní moc neobdivuji,ale přesto v oboru uznávám.Co se však týká tohoto pořadu,projevuje se i její osobní stránka a tam to začíná kulhat na obě nohy.Její vystupování a mluva ve stylu paní Jílkové je naopak někdy až komická.Dle mě, je to jeden z nejhorších "projektů" ČT posledních let,koncepce pořadu dělaná pro zoufalé občany s IQ menším než 80,či negramoty který si několik let neuměli zajít k lepšímu doktorovi je velmi zoufalá a scéna ještě víc! Pokud někdo z Vás vydržel koukat na více jak dva díly,tak smekám svůj klobouk až ke kotníkům. 20% ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Doposud jsem netušila, že Cajthamlová má svou další show, ale po epizodě Žiji v jiném těle, jsem transsexuál mám v celku neutrální pocit. Téma moderátorka zbytečně nebulvarizovala, nezainteresovaný divák se poučil, nedošlo na nějakou zásadní mystifikaci. A já tedy pro příště vím, že pokud budu mít potřebu vnímat nějakou televizní vatu, nemusím zrovna tuto show okamžitě vypínat. Což je výsledek vlastně více, než dobrý. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (5)

  • Natáčelo se v největším ateliéru na Kavčích horách. (M.B)
  • Denně byly nafilmovány dva díly. (M.B)
  • První díly pořadu se natáčely už v listopadu 2013, ale na obrazovky se dostaly až v únoru 2015. (Paradax)

Reklama

Reklama