Reklama

Reklama

Obsahy(1)

O zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Co všechno chcete vědět o svém zdraví? Jak poznat varovné příznaky vážných nemocí, a co s tím dělat? Jak se udržet v takové kondici, abychom lékaře pokud možno ani nepotřebovali? Osobní příběhy pacientů, rady lékařů i tipy a zajímavosti o lidském těle představí MUDr. Kateřina Cajthamlová.
"Velmi příjemně mě překvapilo, že pacienti, kteří se do našeho pořadu přihlásili se svými diagnózami, mluvili o svém zdravotním stavu velmi otevřeně, upřímně a často i optimisticky, čímž dávají neuvěřitelnou inspiraci i ostatním k tomu, aby svůj zdravotní stav zvládli. Z toho jsem měla nesmírnou radost," říká průvodkyně pořadem Kateřina Cajthamlová a dodává: „Pořad má několik částí. Není pouze o školometských informacích, budou tam i zábavné kvízy a soutěže, ve kterých budou moci účastníci něco vyhrát. Obsahovat bude i praktické ukázky, kdy se třeba projdeme tlustým střevem, na modelu si vysvětlíme, jak vzniká rýma, plynatost, nebo nadýmání." (Česká televize)

(více)

Recenze (38)

ghatos 

všechny recenze uživatele

Souhlasím, že provedení je lehce perverzní. Polovypasená nesympatická doktorka bojující s vlastní afektovaností se snaží být přívětivou mentorkou....no moc jí to nejde, ale funny to je :) . Z druhé strany pořad samotný smysl má. 45%. PS: Když doktorKA vlezla do své ložnice a tam poučovala, co se má dělat v pelechu...tak to mě totálně rozbila :) . ()

Johny303 

všechny recenze uživatele

Chcete zůstat zdraví? Začněte tím, že budete přepínat tento pořad... Je to nuda a celý mi to připadalo jen jako taková tuctová hitparáda všech možných i nemožných nemocí, hypochondrů, tlustých lidí atd. Nepřišlo mi to jako příliš užitečný pořad, spíše se v něm moralizuje, než radí. Ale nějaké hvězdy tomu dát musím, protože je pořád lepší čumět na tohle a sem tam se možná i něco dozvědět, než čumět na nějaký dementní seriály. ()

Reklama

ppospisil 

všechny recenze uživatele

MUDrlantku Cajthamlovou po pár interview s ní moc neobdivuji,ale přesto v oboru uznávám.Co se však týká tohoto pořadu,projevuje se i její osobní stránka a tam to začíná kulhat na obě nohy.Její vystupování a mluva ve stylu paní Jílkové je naopak někdy až komická.Dle mě, je to jeden z nejhorších "projektů" ČT posledních let,koncepce pořadu dělaná pro zoufalé občany s IQ menším než 80,či negramoty který si několik let neuměli zajít k lepšímu doktorovi je velmi zoufalá a scéna ještě víc! Pokud někdo z Vás vydržel koukat na více jak dva díly,tak smekám svůj klobouk až ke kotníkům. 20% ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Sice se při tom člověk dozví spoustu zajímavého, ale ta forma je skutečně děsná. Cajthamlová působí jako nějaká úča, které chybí už jen bílý plášť s křídami v kapse a ukazovátko... Je afektovaná a i když se snaží vystupovat podobně razantně jako v pořadech kde tlouštíkům před kamerou vyplachovala střeva a do ubrusu jim balila chipsy polité kolou a rozmatlaným čtrůdlem s bůčkem na vrch - tedy vším co nešťastníci za týden spořádali, nepůsobí tu před masou lidu již tak suverénně. Navíc je celkem prostorově výraznější, takže jako moderátorka hovořící cosi o zdravé výživě tlouštíkovi po deseti infarktech není moc věrohodná. Rozhodně by to chtělo lepší - zábavnější koncept, vtipnější pojetí a hlavně jiného moderatizátora :-). Dva bajpásy. * * ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Doposud jsem netušila, že Cajthamlová má svou další show, ale po epizodě Žiji v jiném těle, jsem transsexuál mám v celku neutrální pocit. Téma moderátorka zbytečně nebulvarizovala, nezainteresovaný divák se poučil, nedošlo na nějakou zásadní mystifikaci. A já tedy pro příště vím, že pokud budu mít potřebu vnímat nějakou televizní vatu, nemusím zrovna tuto show okamžitě vypínat. Což je výsledek vlastně více, než dobrý. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (5)

  • Denně byly nafilmovány dva díly. (M.B)
  • Některá lékařská odborná vysvětlení byla až příliš dlouhá, a tak byla pro potřeby pořadu zkracovány. (M.B)
  • Na scénáři spolupracovali také odborníci z řad lékařů, aby nedocházelo k chybám. (M.B)

Reklama

Reklama