Originální hororový film se točí kolem rozpačité nové studentky, která trpí velkým nedostatkem sebevědomí. Pod rukama svých nových přátel z koleje se ale promění v dokonalou, svůdnou krásku. Když začne Vivian zpochybňovat jejich motivy, odhalí nepředstavitelné zlo číhající v chodbách. (HBO Europe)

Misirlou odpad!

Na blbý recenze nedám, protože není film ten, aby se zavděčil lidem všem. Koukala jsem koukala, po zhruba třetině filmu, kdy už se mi to trochu jevilo jako slaboduché, jsem koukala dál, zvědavá jestli se to těm sračkám, do kterých se film řítil, vyhne nebo do nich spadne totálně a zůstane tam. Po závěrečné scéně, kdy mi došlo, že teda jako je to ten vrchol filmu, jsem se rozchechtala, jak jsem na takovou kravinu mohla čumět až do konce. Kde je můj instinkt?! Stručně - debilní herci, příšerný dekorace - až na pár vzácných výjimek, chabý scénář, trapná pointa, votřes režie, kamera ušla, střih mě bavil. Ale ani ten střih to nezachrání a dávám odpad! Pokud někdo nedáte na recenze, tak tady je vyslyšte, protože po tomhle by si vypíchl voči i - doplňte si sami. ()