Dellamorte

Určite jeden z tých zábavnejších dobových snímkov, v ktorom tá zaužívaná trápnosť absentovala a napomohla tak slušnej vampírskej jazde .Dynamicky podaná a bez prebytočných " čriev " zábavy schopná starenka. ()

strougy

V tom všem třeštění, pitvoření a pištění se občas vyloupne překvapivě podařený vtip (skvělá reakce na blížící se hryznutí od upířího zlosyna), avšak je jich příliš málo na to, aby to tuhle přitroublou historku o upíry pronásledované policejní stanici udělalo snesitelnější. Slabé 2*. ()

Lacike

Na prvý pohľad to vyzerá ako ďalšia upírska komédia v štýle série Mr. Vampire, ktorá sa akurát odohráva v súčasnosti, kde sledujeme ako sa dvojica detektívov (Jacky Cheung a Ricky Hui) snaží vysporiadať s upírmi, ktorý zamorili policajnú stanicu. Ale hlavný rozdiel je v tom, že upíri tu nie sú za roztomilých hopkajúcich zombiekov, ktorým to vôbec nepáli, ale sú podaní v západnom štýle. Niektoré scény sú celkom napínavé, dočkáme sa aj odtrhnutej ruky a ich šéf pripomína Drakulu. Ale väčšina filmu je podaná ako komédia a len občas to trochu zvážnie. Klasického vyháňača upírov si tu zahral Chung Fat, ale mihne sa len na pár minút. Lam Ching-yinga aspoň spomenú rovnako ako Sammo Hunga. Billy Lau tu je klasicky za otravného vola. Film má celkom svižné tempo. Nesmial som sa celý čas, ale niekoľko vtipov je celkom originálnych a rozosmiali ma. Triková stránka je v pohode, ale nič ohromujúce. Celkovo to je taká mierne nadpriemerná hororová komédia, ktorá je možno pre našinca prijateľnejšia ako Mr. Vampire s hopkajúcimi upírmi. Ale musíte mať radi HK štýl humoru. 6/10. ()