Lydia Bennet!!, The

všechny plakáty

togaf

Lydia je kouzelná, vtipná a bezprostřední. A krásná. Její videoblog je sice jen střípek z toho sestřina (Lizzie Bennet Diary), ale to vůbec nevadí. Oproti knižní předloze je blogová Lydia propracovanější, není to jen naivní, hloupá a sebestředná holka. A to, že se nechala okouzlit Wichamem...no viděli jste díl s "bez trička" na Lizzie Bennet Diary? To vysvětluje všechno. ()

Judy24

Skvělá práce s postavou Jane Austen. Ta ji v Pýše a předsudku dost odbyla, nechala Lydii být naivní, hloupoučkou, v podstatě téměř negativní postavou a nedala jí prostor vysvětlit, co se jí zhruba honilo hlavou, proč uvěřila Wickhamovi a že její teatrálnoast docela přirozeně vycházela z jejího věku a faktu, že byla vždycky ta nejmladší. Bernie Su toho skvěle využívá. Bere z předlohy to, co mu dává. Nevytváří jinou Lydii, jenom jí dává třetí rozměr. Některé díly jsou příšerně otravné a Lydia působí neskutečně pitomě. Jenže ona taková skutečně měla být. Mary Kate Wiles zvládá náročnou úlohu skvěle. Díl číslo 29 (Good Enough) je úžasný. Přesně chápete, co k Georgovi cítí. Víte, jak se v něm mýlí. A stejně je vám jí líto a dokážete její pohnutky pochopit. Tuhle šanci nám Jane Austen nikdy nedala. ()