Jogínci v přírodě (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2014, 10 min

• MM_Ramone

Na prvý pohľad sa zdá, že joga patrí do oblasti športu, telesnej výchovy, relaxácie, prípadne medicíny a psychológie. No nie je to tak. Joga nevznikla preto, aby si ľudia oddýchli alebo sa uvoľnili, ale vznikla ako náboženský systém hinduistov, aby sa mohli spojiť so svojimi božstvami. Cvičenie jogy vedie k zblúdelej duchovnosti. Takže pozor je to zákerné, okultné svinstvo. Len blázon jej môže vystaviť svoje deti. Je smutné a alarmujúce, že detský kanál českej verejno právnej televízie vysiela relácie "Jogínci", "Jogínci v prírode" a "Jogínci na cestách". Všetko je to veľmi nebezpečný odpad!(29.9.2016)

Tétož co Jogínci, jenom točené v exteriéru. Nenapadá mě, co by šlo chtít víc, aby se to vešlo do deseti minut, a fungovalo to takhle dobře. Televize samozřejmě nezařídí, aby se tělesné aktivity našich dětí neomezily právě na těch deset minut, že:P 90%(14.9.2014)

• - Některé díly Jogínků v přírodě se natáčely v Kroměříží v Podzámecké zahradě. (Lottr)