Spravodajská relácia televízie TABLET.TV prinášajúca informácie z oblasti starostlivosti o zvieratá. Priestor majú aktivistky a aktivisti z neziskových organizácií, občianskych združení, útulkov, karanténnych staníc, a individuálni dobrovoľníci, ktorí pomáhajú zvieratám. (whack)

whack

Spravodajská relácia televízie TABLET.TV v rokoch 2014 a 2015 prinášala informácie o aktivitách aktivistov a aktivistiek zo slovenských karanténnych staníc, útulkov, neziskových organizácií, občianskych združení ako SAOZ, Sloboda zvierat, OZ Dog Azyl, OZ Majme srdce, Československý kastračný program, ale aj informácie o aktivitách individuálnych dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, ktorí/é pomáhajú domácim zvieratám. Chcel som v nejakom diely vidieť aj ľudí napríklad z hnutia 269 Slovakia, OZ Vegánske hody, Nerob cirkus, Animeden, alebo Sea Shepherd Supporters Slovakia, avšak smerovanie relácie sa otočilo opačným smerom; neuvádzajú sa žiadne reportáže zo Slovenska, a reportáž o farme, kde chovajú holuby na mäso, to zaklincovala. ()

Khalesi

Takéto relácie sú potrebné ako soľ práve preto, že zvieratá nevedia hovoriť a je nutné, aby sme to za ne urobili my- ľudia. Niekoľko príbehov, ktoré vám otvoria obzory ohľadne životov našich štvornohých miláčikov a našom vzťahu k nim. Rozhodne zamyslenia hodné. ()