Tři sestry - V aréně

všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Česko, 2011, 160 min

MM_Ramone

Česká pub punk rocková hudobná skupina Tři Sestry oslávila v roku 2010 dvadsaťpäť rokov svojej existencie. Toto štvrťstoročné jubileum veľkolepo oslávili dvadsiateho druhého decembra roku 2010 megakoncertom v pražskej Tesla Aréně. Spevák Lou Fanánek Hagen s bizarným účesom; sústredený, prísny kapelník, basgitarista Ing. Magor Tomáš Doležal; dvaja spoľahliví gitaristi Zdeněk Petr a kapitán Korkorán Ronald Seitl; super woman power s akordeónom Supice;  strojovo presný Franta Vrána za bicími; malý červík Jaroušek a jeho sexofón, stály hosť huslista František Kacafírek a s nimi mnohočlenný symfonický orchester. Silná zostava! Tři Sestry to zasa odpálili na plné gule. To zasa bola show! Vďaka DVD titulu "Tři Sestry - V aréně", ktorý mapuje túto akciu, som si to celé užil a pripomínam si to zas a znova. Stále ma to baví. Vždy mi to dokáže pozdvihnúť náladu, vždy mi to pomôže odreagovať sa. ***** ()

Rockerman

Velmi mě překvapuje, že jsem první, kdo píše komentář na tento festival radosti hudby "Sestrami" provozované. Padesát skladeb naší punk-pub-rockové kapely v radostné a vynikající formě. Viděl jsem je už asi pětkrát a vždy to je, jako bych navštívil své nejlepší přátele. Pět hvězd si zaslouží, jako málokdo! ()

GASTON73

DVD 1 0.Intro Vlachovka 1.Ztráta imunity 2.Věci divnej spád maj 3.Aparát 4.Alkohol je 5.Pilsner Urquell 6.Homosexuál 7.Adamiti v Londýně 8.Pumpa 9.Montér-údržbář 10.Lázničky 11.Bunda z koženky 12.Divný stavy 13.Jako Sahula 14.Nuselský Horky 15.Lidojedi 16.Večírek 17.Pijánovka 18.Sahulovo směska 19.V pekle nebo v ráji 20.Hrábě 21.Bull Mácha 22.Maminka 23.Golgota OA 24.Venda 25.Pyla 26.Kelti 27.FC Knajpa 28.Budapešť 29.Kovbojská 30.Už koluje fáma 31.Něco se musí stát 32.Metalice 33.Ústav 34.Jéjejeje 35.Kovárna III DVD 2 36.Lepší časy 37.AIDA 38.Stroj 39.Sovy v mazutu 40.DeDeRon 41.Turek 42.Mexiko 43.Život je takovej 44.Kovárna 45.Léto 46.Zelená 47.Modlitba pro partu 48.Expres do Bohnic 49.Průša 50.Svatozář EXXtra Muzikanti + děkovačka ()