Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Akční
  • Krimi

Recenze (3 178)

plakát

Tancuj Matyldo (2023) 

Smutný příběh se zbytečným citovým vydíráním diváka na konec a se skvělými výkony obou herců v hlavních rolích.

plakát

Vládcové nebes (2024) (seriál) 

Daly by se tu určitě najít nějaké chybičky (patos, ctění současného trendu), ale já je vytýkat nebudu, protože u některých scén jsem měl stejný pocit, jak v první půlhodině u Spielbergova "Vojína Ryana", tak mě to chytlo a už nepustilo. Síla!

plakát

Muž, který se mi líbí (1969) 

Moc jsem si včera pochutnal na výkonech obou francouzských hvězd. Nádherné dialogy, u kterých nevíte, jestli jsou myšleny vážně nebo ne. Ano jsou tu i zbytečně dlouhé pasáže, kde se nic neděje, ale jinak takto podle mě má vypadat romantický film ze života. Trošičku mi připomněl film Před úsvitem, který mám moc rád.

plakát

Hlasy mrtvých (2023) 

Já jsem vcelku spokojen. Podle toho, co se v tomto žánru v poslední době objevilo je Baghead rozhodně nadprůměr. Zajímavý nápad, atmosféra (aspoň v tom sklepě) výborná a závěr takový, jaký má u hororu být. 60%

plakát

Jevy (2023) 

Mému oblíbenému žánru se poslední dobou fakt nedaří a důkazem je tento nepovedený horor, na pomezí parodie. Těchto třech čarodějnic se opravdu nemusíte bát, bohužel.

plakát

31. Český lev - Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2023 (2024) (pořad) 

Marek to řekl přesně! Z dobrého scénáře lze udělat špatný film, ale ze špatného nelze natočit dobrý a to se právě stalo. Dokud byl Marek Eben na pódiu, tak půl bídy, jak se u nás říká, povedlo se mu několik dobrých fórů, ale jakmile odešel přišel chaos, nuda, nesourodost. Korunu všemu nasadila bývala občanka Sovětského svazu, která bojovala za všechny gendery (tomu jsem nerozuměl) a zapomněla na nejdůležitější, nezastupitelnou a nanejvýš uctívanou roli ženy, tedy roli matky! Její názor ji samozřejmě neberu, ale vybrala si velmi nešťastnou chvíli. Dále mi dost vadilo smíchání filmů a seriálů dohromady, přestože se mi Volha moc líbila a dal jsem ji hlas.

plakát

Objektiv ČT24 (1987) (pořad) 

Po Polopatě, Kalendáriu a Toulavé kameře je na řadě další zajímavý pořad.

plakát

Toulavá kamera (2003) (pořad) 

Po Polopatě a krátkém Kalendáriu přichází můj oblíbený pořad.

plakát

Polopatě (2013) (pořad) 

Příjemné nedělní dopoledne zahajuji tímto pořadem.

plakát

Peče celá země (2020) (pořad) 

Výtvory soutěžících jsou většinou perfektní, ale pro mne ještě nudnější, než Stardance, protože chybí Ebenův humor.