Krátký film, který natočil režisérský mistr Martin Scorsese, má podporovat otevření resortu "MELCO - Koruny filmu." Ústředními postavami jsou známí a uznávaní herci - Leonardo DiCaprio, Robert De Niro a Brad Pitt. Scénář k tomuto "kraťasu" napsal Terence Winter (Vlk z Wall Street). (SimpanzJi)

Mauric

Bez náboje, atmosféry, zajímavého nápadu, humoru, prostě a jednoduše ploché jako sousedovic jezevčík, kdyby ho přejel bitevní tank. ()

Ceberus

Meh, nic zásadního se tam nestane, není tam ani žádný světoborný vtip, rozhodně se na to nikdy nebudu koukat znovu a nikdo taky o nic nepřijde, když to neuvidí. Z těchhle důvodů bych tomu měl dát hvězdu jenom jednu, ale jelikož to zase není nic strašného a pousmál jsem se u toho, tak tedy budiž dvě. https://www.youtube.com/watch?v=Jw6c1C8iabk ()

RAFT

The Audition režisér Martin Scorsese natočil krátkometrážní snímek, spolu s nejlepšími třemi herci.Vůbec bych se nezlobil ,kdyby režisér natočil celovečerák.A nebo alespon do svého filmu dát filmovou legendu Nira a Dicapria spolu v jednom celovečeráku,možná časem,uvidíme .Za mě 80% ()

Ludka11111

The Audition som našla na nete po jeho vyjdení len v ruskej verzii voľne dostupné, ale tie dialógy po rusky - Robert verzus Leo ohľadom toho, komu z nich je Scorsese dvornym režisérom ma dostali do kolien ()