Exorcisté v akci (TV seriál)

• Česko

Spisy exorcisty

Exorcist Files, The

Dokumentární / Sci-Fi

USA, 2011, 44 min

Jeremy Kasten

Marc Jakubowicz
  • GlaDOS

Tohle je spíš víc sci-fi než dokument, protože kromě výpovědí a nahraných ilustračních scének zde nenaleznete nic dokumentárního. Bulvární a nepřesvědčivé.(27.2.2015)

• divisak

Nehodnotím téma jako takové, ale bulvární formu dokumentu, jíž byl natočen.(7.3.2015)

• umbjaz

Exorcisty snesu jen bez bible v ruce a bez snahy se prodat do každé domácnosti. jinak mě velice pobavilo spojení Dokument/Sci-fi a úvodní věta pořadu: "uvidíte výpovědi skutečných lidí, kteří popisují osobní zážitky. záběry byly záměrně upraveny."(23.2.2015)

Dokument nebyl zjevně mnohými správně pochopen. Jde o sdělení, které přináší. Zbytek je podružný. Subjektivně tedy hodnotím 75% a tedy 4 hvězdy.(25.10.2015)

• Tom_Lachtan

Odpudivá, přihlouplá, zlobotomizovaná, veverek prostá, tupá záležitost, která není nic jiného, než obrovský a převeliký, zavrženíhodný a nahnilý bulvár plný špatných hraných scének a lidí, co se snaží tvářit jako John Constantine z Hellblazera, holt show must go on a jakákoliv náboženská/okultní/mysteriozní záležitost si své podivunehodné diváctvo najde. Dodatkem budiž, že téma exorcismu, kterému se věnuje relativně mnoho katolických kněží, by si zasloužilo reálně vážně míněný, skeptický, ale přesto otevřený dokument, ne takovéhle plesnivé estrády.(1.10.2015)