A taky jsi hnusnej! (festivalový název)

• ruský

Mark Noonan

Mark Noonan

Tom Comerford

Conor Barry

Neviem ci to je práve komédia... Je tam len nejaká britská komédia... Inác, film pohodicka...(15.9.2016)

"Ano, prosím." Na světě jsou lidé, kteří mají to štěstí že mají děti, ale nějak si toho neváží a těm, kteří to štěstí nemají, zbývá jen naděje.(14.4.2016)

Já nevím, chtěl bych vidět scénář jedna stránka A5 ? To by asi nevadilo, ale na můj vkus to bylo asi až moc nezavislý, bez katarze, diváku vem si chceš, mě je to volný, čímž neříkám že je to příběh bez citu, to ani omylem, jen mě to nesedlo.(14.4.2016)

Berlinale 2015: Perfektní film, sociologické drama s několika přechody do komedie, nedokážu si představit člověka, kterému by se tento snímek nelíbil.(11.2.2015)

Lord Baelish z GOT je návnada, ktorá má nalákať dôverčivého diváka na tento depresívny independenťák o rodine - nerodine. Takýchto filmov bolo aj bude habadej.(21.4.2017)