Paříž počká

Anne Seibel

Kostýmy:

Milena Canonero
  • troufalka

Když se místo obrazu kocháte rámem, je něco špatně. Loudavé tempo bez řílišných zvratů, sice krásnými kouty Francie, ale zato bez pointy. Chtělo by to přidat těch krásných míst a lehce okořenit humorem, pak by to byla příjemná road movie-odlehčovatčka nebo přidat akce a hloubky a bylo by to solidní drama. Tohel je možná road movie, ale komedie?(21.11.2018)

• kolemjdouc

neskutečná žvanírna první půl hodinu jsem čekala kdy konečně začne nějaká akce a přestanou se cpát a jídlo komentovat po další čtvrt hodině jsem to přepla.Pobavila mě poznámka že nejlepší šneci jsou z Francie- vzpoměla jsem jak ještě nedávno lidé běhali s kýblema po loukách a sbírali je za pár chechtáků a hned je sběrny posílaly(ty šneky) už dobře proplacené dál.No nic.Nějak jsemve filmu nenašla avizovaný humor.Lane je milá a kultivovaná herečka ale jsem u ní byla na rozpacích jestli byla v pohodě.(15.4.2018)

• kaylin

Na jednu stranu se to tváří jako fajn konverzační romance, na druhou stranu jsem si ale říkal, že doufám, že do té Paříže dorazí co nejdříve, protože odrovnaný jsem z filmu rozhodně nebyl. Jako kdyby si Eleanor Coppola zamilovala Woodyho Allena a chtěla natočit něco v jeho duchu. Natočila, ale je to opravdu jen v tom duchu.(5.10.2017)

• Nyrahe

V očakávaní klasickej zápletky vyvrcholenia a rozuzlenia som film dopozerala do samotného konca, avšak, nič zo spomínaného som v ňom nepostrehla. Namiesto toho sa mi dostalo cestopisu o Francúzsku a výkladu o jeho najväčších gurmánskych pôžitkov. Celkovo však tento road movie pôsobí celkom milo, neurazí ani nenadchne avšak nedá mi nepodotknúť ako veľmi sa mi v ňom zapáčila Diane Lane. Samotný film bol však podľa môjho názoru slabý (alebo som len nepochopila hlavnú myšlienku?). Za mňa silnejšia 1*.(7.6.2018)

Opět jeden z těch milých nenápadných filmů, který se nedostane do širšího povědomí, protože se nejedná a) o přílišné drama, b) o komiks, c) o ztřeštěnou komedii. A je to škoda. Oba představitelé jsou úžasní - on snílkovský francouz milující jídlo a svádějící ženy, ona praktická američanka, snažící se co nejrychleji dostat z bodu a do bodu b. Na společné ceste se vzájemně obohatí... Kdo miluje jídlo, bude plesat nad servírovanými pokrmy, kdo miluje jemnou romantiku s náznaky flirtování a bez explicitních scén, bude spokojen... Jinými slovy je to milé, francouzské a... možná zapomenutelné, ale v danou chvíli člověka pohladí po duši.(1.1.2018)