Paříž počká

Eleanor Coppola

Laura Karpman

Eleanor Coppola, Fred Roos

Scénografie:

Anne Seibel, Christelle Maisonneuve (set dekoratér)

Kostýmy:

Milena Canonero
  • kaylin

Na jednu stranu se to tváří jako fajn konverzační romance, na druhou stranu jsem si ale říkal, že doufám, že do té Paříže dorazí co nejdříve, protože odrovnaný jsem z filmu rozhodně nebyl. Jako kdyby si Eleanor Coppola zamilovala Woodyho Allena a chtěla natočit něco v jeho duchu. Natočila, ale je to opravdu jen v tom duchu.(5.10.2017)

• Nyrahe

V očakávaní klasickej zápletky vyvrcholenia a rozuzlenia som film dopozerala do samotného konca, avšak, nič zo spomínaného som v ňom nepostrehla. Namiesto toho sa mi dostalo cestopisu o Francúzsku a výkladu o jeho najväčších gurmánskych pôžitkov. Celkovo však tento road movie pôsobí celkom milo, neurazí ani nenadchne avšak nedá mi nepodotknúť ako veľmi sa mi v ňom zapáčila Diane Lane. Samotný film bol však podľa môjho názoru slabý (alebo som len nepochopila hlavnú myšlienku?). Za mňa silnejšia 1*.(7.6.2018)

• kolemjdouc

neskutečná žvanírna první půl hodinu jsem čekala kdy konečně začne nějaká akce a přestanou se cpát a jídlo komentovat po další čtvrt hodině jsem to přepla.Pobavila mě poznámka že nejlepší šneci jsou z Francie- vzpoměla jsem jak ještě nedávno lidé běhali s kýblema po loukách a sbírali je za pár chechtáků a hned je sběrny posílaly(ty šneky) už dobře proplacené dál.No nic.Nějak jsemve filmu nenašla avizovaný humor.Lane je milá a kultivovaná herečka ale jsem u ní byla na rozpacích jestli byla v pohodě.(15.4.2018)

• mirkath1

No-co na to říci-toho seladona bych už po té společné večeři kopla do zadku a dojela bych do Paříže vlakem. Nepřišel mi jako průvodce, ale blbec, co se vytahuje. Choval se k Anne jako k sedmileté a pořád shazoval Američany a vyzdvihoval Francouze. Žena po 20ti letém manželství se nechá oblbnout takovým šaškem? Tomu nevěřím, nejsme tak hloupé.Už po scéně. kdy bonzuje na manžela, bych mu vylila víno do xichtu a odešla třeba na stop. Nebudu hodnotit, protože jsem to vydržela sledovat jen 40minut a vzdala jsem to. Snímek zcela jistě pokračuje ve stejném duchu.(5.3.2019)

• Shitonit

Oou. Roudmuví ?? Takže to je vo tom, jak si panička nechá hučet do kebule moudra tak dlouho, až se ucho utrhne. Nebo ? Dějově to je typická žabožroutská málovtipná komedie, hezký záběry, kydy vo ničem, pro milovníky francie je to fajn (mám na mysli Francii jako zem, ne jako vylízaný kundy), pro milovníky filmů který nic nepředaj, je to super. Mě to nebavilo, tomu slizskýmu úchylovi bych natrh prdel, tý kurwě vojel Zadek, a manžel by zasloužil nakopat do koulí.(9.6.2020)

• - Premiéra filmu proběhla 12. září 2016 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (Stoka)