Reklama

Reklama

Paříž počká

  • USA Paris Can Wait (více)
Trailer 1

Anne se ve svém životě ocitla na křižovatce. Dlouhá léta je vdaná za úspěšného, ale nevšímavého filmového producenta. Obrat v jejím životě nastane, když se s obchodním partnerem svého manžela vydává autem z Cannes do Paříže. Plánovaná sedmihodinová jízda se mění v dvoudenní dobrodružství plné nečekaných odboček, dobrého jídla, vína, humoru a romantiky, které Anne dodá novou energii a radost ze života. (CinemArt)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (32)

Likan7 

všechny recenze uživatele

Po všech směrech báječná a chutná jednohubka. Na cestě po Francii roztáhnuté na 90 minut celovečeráku nám ukazuje to nejkrásnější, nejlíbivější a nejchutnější. Od výborného vína, po skvostné lahůdky a sladké zákusky. Sice to na první pohled vypadá na takový neplánovaný road trip znuděné americké manželky jednoho obchodníka s romantickým Francouzem, po 15 minutách filmu se ale stejně soustředíte na ty krásné vjemy, co Vám film vypaluje do očí. A jako bonus je Diane Lane stále krásná a sympatická žena a její pomalu roztoucí a zajímavě se prohlubující vztah k Arnaudu Viardovi je líbivý jako francouzské víno. Filmově se nejedná o žádné veledílo, ale na dobrou náladu, třeba takhle před Vánoci, to je perfektní společník, po kterém máte 100 chutí vyrazit do Francie společně s Anne a Jacquem. ()

Shitonit 

všechny recenze uživatele

Oou. Roudmuví ?? Takže to je vo tom, jak si panička nechá hučet do kebule moudra tak dlouho, až se ucho utrhne. Nebo ? Dějově to je typická žabožroutská málovtipná komedie, hezký záběry, kydy vo ničem, pro milovníky francie je to fajn (mám na mysli Francii jako zem, ne jako vylízaný kundy), pro milovníky filmů který nic nepředaj, je to super. Mě to nebavilo, tomu slizskýmu úchylovi bych natrh prdel, tý kurwě vojel Zadek, a manžel by zasloužil nakopat do koulí. ()

Reklama

hazaba 

všechny recenze uživatele

Opět jeden z těch milých nenápadných filmů, který se nedostane do širšího povědomí, protože se nejedná a) o přílišné drama, b) o komiks, c) o ztřeštěnou komedii. A je to škoda. Oba představitelé jsou úžasní - on snílkovský francouz milující jídlo a svádějící ženy, ona praktická američanka, snažící se co nejrychleji dostat z bodu a do bodu b. Na společné ceste se vzájemně obohatí... Kdo miluje jídlo, bude plesat nad servírovanými pokrmy, kdo miluje jemnou romantiku s náznaky flirtování a bez explicitních scén, bude spokojen... Jinými slovy je to milé, francouzské a... možná zapomenutelné, ale v danou chvíli člověka pohladí po duši. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Na první pohled už při čtení vlastně zaujme jméno v režisérském křesle.Ano,je to manželka slavného Francis Ford Coppola,kdy vlastně sledujeme její debut a vlastně i konec z filmového nebe.Film má neskutečnou sílu v hlavních rolích a krásná Diana Lane s Viardem si padnou neskutečně.Ta chemie je protkána celým filmem až do Paříže.Malinko se divím, že herec zrovna jako Arnaud Viard má vcelku málo filmů,jako svůdník bavil.Ano film se krčí spíše do provoněné Francie s  kulinářskou ambicí.Vůbec nevadí,že právě film se odehrává jen u žrádla a u toho,že tohle bylo už od dob Římánů.Alec Baldwin sice nevyužit,ale vůbec nevadí.Je to jinačí road movie,která nemá strhnout a má být svá.Prostě o jedné manželce,která svého manžela skoro nevidí a svůdníka francouzských poměrů,který se nejen vyzná v jídle a víně.75% ()

mirkath1

všechny recenze uživatele

No-co na to říci-toho seladona bych už po té společné večeři kopla do zadku a dojela bych do Paříže vlakem. Nepřišel mi jako průvodce, ale blbec, co se vytahuje. Choval se k Anne jako k sedmileté a pořád shazoval Američany a vyzdvihoval Francouze. Žena po 20ti letém manželství se nechá oblbnout takovým šaškem? Tomu nevěřím, nejsme tak hloupé.Už po scéně. kdy bonzuje na manžela, bych mu vylila víno do xichtu a odešla třeba na stop. Nebudu hodnotit, protože jsem to vydržela sledovat jen 40minut a vzdala jsem to. Snímek zcela jistě pokračuje ve stejném duchu. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Premiéra filmu proběhla 12. září 2016 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (ČSFD)

Reklama

Reklama