Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Krátkometrážní
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Dokumentární

Recenze (3 689)

plakát

Parchanti (2010) 

Herecký ansábl jak víno, i když tehdy možná ještě ne tak známá parta. Každopádně ale jeden velký promarněný potenciál, protože režisér Sylvain White sice dokáže být brutální, krvavý a používat přitom i humor, jenže to vůbec nedrží pohromadě. Od začátku mi to bylo úplně ukradený a při pohledu na Morgana, skvělýho Evanse, Elbu nebo Saldanu mi to bylo hodně líto. Má to sice 90 minut, ale až nepříjemně často jsem sledoval kolik mi zbývá do konce.

plakát

Hoří, má panenko (1967) 

Skvělej Forman! Jen koukám co jde na prostoru jednoho vesnického plesu rozehrát. Jak trefně a geniálně jde poukázat na český charakter a do puntíku vystihnout jací vlastně jsme národ. Film jsem si pouštěl s obavami, ale zaháčkoval mě a skvěle gradoval. Právem patří do zlatého fondu české kinematografie.

plakát

Smallville - Série 9 (2009) (série) 

Je dobře, že je Lana pryč, je dobře, že je místo ní Louis, jen ten vztah s Clarkem je hrozně napsaný. Tématicky jsme asi posunuli, je tu víc hrdinů, víc záporáků a příběh, který se táhne celou sérií a ztrácí se tedy ta otravná epizodnost předchozích sezón. Jenže na druhou stranu se to příšerně pomalu táhne. A poprvé mi přijde, že to nebaví ani Wellinga. Ta látka je totálně vyždímaná a seriál měl skončit už před dlouhou, dlouhou dobou.

plakát

Jak vycvičit draky: Závod na hřeben - Série 5 (2017) (série) 

Nebaví to a jsem rád, že mě čeká už poslední série. Nemá to atmosféru filmů a po tolika sériích je ten svět totálně vyšťavenej. Škoda, že tvůrci nevyužili prostor a svět k velkolepější podívaný.

plakát

Expanze - Série 2 (2017) (série) 

Lepší. Pocitově mnohem lepší než roztříštěná jednička. Možná je to mnou, možná to tak je, ale dvojka je ucelenější a příběhově plnější. Je možné, že jsem si na Expanzi jen "zvykl", vím že s tím mám u seriálů často problém, ale to je vlastně jedno.

plakát

Domácí tým (2022) 

Blbůstka od Netflixu, která ale trefuje postavy do sympatičnosti a trefný rodinný zábavy. Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale Taylor Lautner je fajn, Kevin James je fajn a celý je to tak akorát dlouhý, vtipný a rodinný fajn. Rozhodně jsem čekal větší katastrofu, než průměrnou snesitelnou netflixárnu.

plakát

Mr. Robot (2015) (seriál) 

Pro mnohé je Malek "Freddy". Pro mě bude "Elliot". Pilot mě zaháčkoval, jenže téměř okamžitě se seriál začal ubírat směrem, který se mi nelíbil, a nelíbil se mi až do konce. Technické kvality jsou vidět na každým díle. Má dobrý scénář, je špičkově zahraný a několik dílů bude určitě lahůdkou, ale mě ten příběh prostě minul. Příběh o hackerovi, který chce změnit (?), zachránit (?), zničit (? - ani nevím co) svět. Má v sobě minimálně jednu rozdvojenou osobnost a mindficků je tu víc než v čemkoliv jiném. I když je závěrečná série nejlepší a nejstravitelnější, pro mě to prostě není a nebylo od začátku. Při sledování jsem často trpěl a nakoukával jen "z donucení". Za mě je to vlastně dost velké zklamání, doufal jsem bohužel v úplně jiný seriál, než jaký jsem dostal. Na druhou stranu chápu, že to pro někoho je dokonalost. Kvality určitě Mr. Robot má, jen to není pro mě.

plakát

Mr. Robot - Série 4 (2019) (série) 

Uznávám, že závěrečná série je s přehledem nejlepší, a pro obyčejného diváka nejstravitelnější. Je často emotivní a každopádně parádně zahraný. Celkový dojem ze seriálu se tím trochu napraví, ale i tak je to pro mě celkově zklamání.

plakát

Ježek Sonic 2 (2022) 

I když jsem dal 3* i jedničce, jsem vlastně spokojenější. Jede se přesně na té stejné vlně, jen je dvojka ve všem o chlup lepší. Fowler prostě nechal vítězný tým a všechno je akčnější, rozmáchlejší, dobrodružnější, vtipnější a téměř bez hluchý míst. Snad jen bez zbytečné svatby bychom se obešli, ale chápu, že Marsdenovi se pár scén muselo nechat. Alespoň to tam zachraňuje nasraná nevěsta. Dvojka Sonica je trefa do černýho a tahle série se stává takovou pohodovou jistotou. A takových sériích není dneska moc. I když je podruhé to samé, klidně bych si zase tohle meníčko za 2 roky dal.

plakát

Slečna nebezpečná (2012) 

Krimi akční komedie, která není ani jedno z toho. Místo nějaké alespoň tupé zábavy jsem chtěl po 20 minutách všechny odprásknout a jít koukat do zdi. Producenty, který čas od času napadne odsadit do hlavní role Heigl, by měli zakopat. Ta ženská je totálně nesympatická ve všem, tady je k tomu ještě za příšernou k*ávu. 90 minut a přišlo mi to delší než Titanic.

Ovládací panel
6 bodů

Reklama

Reklama