Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 992)

V letu (2024)

Jsem totálně nadšen, klasická ujeťárna alá šup a z jalový kozy vymámíme tele. A to se povidlo, páč se jedná vo krimikomediji, a je to kriminální a i komedije, našlapaná turboakcema, zápletkama, akčňáci jsou miloučce blboučký, rekvizity stroje a tak jsou parádní a celkově mi to nahodilo mozkozávitnice k totální spokojenosti. A vo to de. No ni? :-)

Tequila Sunrise (1988)

Hvězdná pěchota v béčku..? Jasan, ale i tak to má pořád koule.

plakát

Muž se železnou maskou (1977) (TV film)

Železnou masku bych dal na rypák většině dnešní politický svoloče.. Velmi výchovný prostředek. Pokud mám hodnotit film... velmi povedený skvost, ke kterému se rád vždy vrátím.

The Beekeeper (2024)

Jakože díky sračkám co mi skáčou do života v posledních týdnech... nato se fakt dívat nedalo, dávám tomuto pjet hvězd už jen díky Stathamovi, páč jak von umí nakopávat prdele, to je prostě pamparáda! :-)

plakát

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Parádní italské městečko, kde se lidé mají ještě rádi, kde se čas nekonečně vleče, a čirou náhodou do něj zavítá náš dobrý starý známý Mc Call. A jak si tak dumá nad krásou života, takový ty typický zmetci, šlápnou městečku na kuří voko, což Meka Kola trochu vyvede z míry, a tak nějak mimochodem, s elegancí a brutalitou jemu vlastní, vcelku předvídatelně vyvraždí půl sicilský mafie. Co dodat. Tahle trojka, je vybroušený diamant mezi povedenými pohodovými akčňáky.

Crypto (2019)

Crypto je in slovo, takže ho plácni kamkolif a mělo by to fungovat. Film je vo hovně, jako návod na úvod do světa bublin to bohatě postačí.

Crypto Boy (2023)

Je to tragedie. Ne snad ani ten film, ten je jen polostrašnej, je to plný arabů a podobný mezinárodniny, jejichž IQ téměř dosahuje inteligence zmiňovaného Burrita, děs běs vidím hlavně v tom...že ten náš svět jde nezadržitelně fakt do prdele. Dík za tydle filmy. Pomalu a neochotně si zvykám na tmavý, černočerný svět okolo, v poklidu pobalím svý sakypaky, a nenápadně uvolním své místo na našem slunci tý vetřelský pakáži.

Pátá vlna (2016)

Pohodový pětihvězdičkový béčko. Nemá se to za co stydět.

Gangsteři (2002)

Za mě very gud, jasnej děj, jasný zmrdi, to byli vlastně snad všichni, francouzská šatnoárkrimoška až do prdele. Přesně jak sem si to přál. Pustit film, a sjet to s nadšením až do konce.

plakát

The Green Inferno (2013) odpad!

Hovno. kokotonina. Pojebaně projebanej čas. Žádám náhradu pojebaně projebanýho času. Nějak jsem čekal zázrak, zlom, zlomenou nohu a zběsilej úprk. Dostal jsem vyvalený oči, sežranej vocas a pak uprd. Hnus. Škoda slov.

Ovládací panel