Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 853)

The Gray Man (2022)

Spadlo mi to samo na kebuli, tak proč ne, jinej plán na večer jsem neměl.. Trochu přebarvený, na začátek řekl bych, jenže pak se z takový tý přidušeně nicotný běžný Prdflikovský jebačky, stal parádní nášup, kterej nebral konce, nabíral sílu a otáčky, hlavní pičus multisypaťák, hlavní padouch snad ještě lepší, dokonalý hlášky, dokonalý scény, jasně že to víceméně nemá hlavu ani patu, ale koho to dneska sere?? To není a ani neměl bejt vybroušenej ŽejmsBond, kterýho dolakovávaj deset let a ještě během prvního promítání se tuněj detaily, že jo. No Kurde, to fakt stačí přivřít očko, usalašit se k pořádnýmu promítadlu, ideálně si na ucha přilepit pořádně submisivní wooofery, a hlavně vážení, neodcházet. Tenhle skvost snad i díky totálně rozmrdanýmu centru Práglu, a díky dost komickejm českejm poldům, tak tenhle nadupanej snímek se fakt musí skousnout na jeden zátah. Jo a ten účes co jsi měla dřív se mi líbil víc... Nevypadala jsi jako píča ! :-) Hlášky sou v tom fak doko.

Božský Evan (2007)

Je super, když někdo z námětový sračky dokáže vyždímet vcelku obstojnou komedii, ve který není nic k hledání, nic k zamyšlení, prostě jen děj, kterej Ti natáhne hubu vod ucha k uchu, vrazí do Tebe kolík a vodpálí Ti ho v prd... jáj, to se mi asi smíchalo vícero filmů dokupy.. no každopádně Kerry je dobrej, že ač je to vcelku kokot a Evan je vcelku kokotina, tak i tak je to docela prdel.

Hranice možností (1998)

Sportovní nerozum. Kdo chce kam, ať si tam doběhne sám.

Lansky (1999) (TV film)

Blbost.

Krvavá hranice (2008)

Pohodovej frčák, vcelku vo pohodovým týpkovi, kterej se snaží změnit svůj život a být fakt ten rajt men. Jenže historije ho vcucává, a tak nezbyde nic než historiji vystřílet do posledního vydechnutí. Oukej ! Bez zaškobrtnutí si to peláší svým tempem, ve svém žánru, takže jasná čtyřka, a klíďo i pjetka, jenže na tu sem se ve svém letním opojení prostě nezmoh.

Těsně vedle (2007)

Blbost. Ale dokonalá ! Těsně do mýho černýho !!! :-) viděno tisíckrát a pořád gut.

Vzpomeň si (2015)

Krutopřísný rozuzlení. Nádherně natočený nádherný film o...životě..

Super-Blb (2022)

Připomíná mi to ftip... Dědečku, maminka říkala, že málo mluvíš a seš strašně sprostej... a děda odpoví... Pičuu... No Super blb je krátce a jasně řečeno /napsáno super film pro nás, pro superblbečky co se ještě umíme utlemit ksmrdi. kZmrdi.. K smrti.  !  :-)

Interceptor (1992)

Svatá krávo! Než tohle absolvovat, tak si radši upeču Paprdelperier, nasypu na něj Černý zlato, zabalím se do opičího hávu a celý i s dokonale  přestárlým bobrem si to vychutnám v Merlinovým stínu! :-) yes. MIluju afrodismy. Kde se dá přihlásit do soutěže vo největší píčovinu ??

Interceptor (2022)

No a je to tady opět. Kdybych se nechal ovlivnit moudrama zdejších filmomilců, kteří tento snímek totálně pojebávají, neměl bych to obrovské potěšení závěrem mého krátkého shrnutí zakončiti plky mé pouhopouhým tišeslastným vyjeknutím doprovázeným nevěřícným vokapovyboulením...: "Blbost!!!" ....avšak nutno podotknouti, že ač se jedná o totální sračku dějově prošpikovanou nadprůměrnou nicotou, film obsahuje obrovské množství překvapivě zdařených rvaček, které vcelku nečekaně vyhrává hlavní hrdinka, kterážto v barvách všemocné ameriky i jednou rukou ladně  zvládá zachránit svět.  Závěr: Sračkoidní blbost, vcelku vhodná na zaplácnutí deštivě nasranýho večera.

Ovládací panel
3 body