Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 709)

Svatý rok (1976)

Poctivá pomalá megaprdel :-)

Bába z ledu (2017)

Kterej kokot vymyslel tohle nový ČSFD.. sem než se proklikám, tak mě to přestane bavit a zapomenu co jsem to chtěl vyplkat.. Bába z ledu. Příjemně táhnoucí se melodrama o životě na hovno jedné postarší nóbl dámy, a životě na píču jednoho postaršího otužilce, kterýžto obývajíc busík ve společnosti slépek, užívá život tak jak monumentálně jde. Busík lehne popelem, ti dva se dají dokupy a atímto následně dojebou život dvěma, od začátku na píču synům ( ve filmu jsou označeni jako Pičusové.. ) No a dále, co dodat ? Začátek je takovej fakt dost divnej, konec mi přišel docela vykurvenej, páč spolu měli zůstat, ale drama je drama.. Prostě chybí ten hepyjend. No jinak jako celek to je koukatelný, celý to drží pohromadě ta hlavní herka, natočený to je asi mobilem, vedlejší postavy jsou tragický, a já, já si asi půjdu lehnout. Tak mě to psaní dojebalo. Dobrou.

Spojenec 2 (2019)

Ono někdy bývá lepší, pročíst recenze neboli komentíky a podle toho si udělat vobrázek. Jestli jako jo, nebo ne. No a o tomhle Spjenci to platí dvojnásob. Proč. Proč asi.. V domnění že mě to bude bavit jako Spojenec bez dvojky, jsem se rozhodl a v tento poněkud jinak depresivní večer jsem se do toho zahryz. Do Spojenkyně. A jak jsem se utápěl v tý depce, marně jsem čekal, že mě to sledování někam posune, nebo vysvobodí z tý depky. Po promrdaným času, někde uprostřed závěrečných titulků, jsem si uvědomil závratnou skutečnost. Ačkoli se to navenek jeví vcelku sledovatelně, jedná se ve skutečnosti o tupou sračku, která je přímočaře postavená na vcelku sledovatelné jedničce, vyhoblovaný tvářičce tý přiblblý coury a v neposlední řadě mě patrně mělo zaujmout to náckovský téma. Nestalo se, prokouk jsem to, a tímžtopádem to jebu do ucha a házím to do šuplíku s výrazným  nápisem...sračka.

plakát

Zmijovisko (2019) (TV seriál)

Začátek poněkud vyjebaně zamotanej, ale po rychlé seznamce, nás autor vtahuje do děje takovým způsobem, že jsem to slíz na jeden zátah. Dědek votrapa byl můj první podezřelej, Rybák druhej, pak skoro všichni, ale že to má na svědomí ta malá dark coura, mě nenapadlo. No a nakonec ani neměla :-)

plakát

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2019)

Panstwo polske opět překvapilo a naserevírovalo mi hooodně povedenou gangsterku, vhodnou na Oskara. Od začátku mě to jaksi bavilo, páč to prořezávalo dějiny posledních let tak parádně, že by se za to nemusel stydět ani Zemekis. POřípadně zeměspis. Země? Z Tebe,.. no, je to vo tom: ..........to nemá smysl. Prostě si to napal a  nech se unášet dokonalou souhrou, parádním obrazem i chladnokrevnejma sympaťákama.

Utajený pasažér (2021)

Film je totální katastrofa, tkřkjc projebaný tajm. Jedná se o to, že do rakety která je pro dva, nalezou tři, a najdou tam čtvrtýho. Ten jim ještě pojebe zařízení na přežití, který je půvoodně pro dva, a natož nefunkční pro čtyry. No a tak je tu dilemua, koho a jak sejmout. No černýho pasažéra, kterej je jasně že...černej asi ne, páč by to bylo trochu rasisistický, takže nakonec se sejme sama ta nejmladší kočka, což mi neva, páč tu nafintěnou namyšleně ukecanou herku stejně nemám rád.  Což je podle mě stejně na píču, páč maj toho vzduchu stejně málo, ale tím to skončilo, tak asi dle tvůrců dobrý. Kdybych sám sobě vyjebal prdel, udělal jsem se líp.

plakát

Psy 2. Ostatnia krew (1994)

První komentář, kterej píšu do nově vyjebanýho ČSFD. Katastrofa.. Ne film. Ale tahle sračka. Kdo vymyslel a zplodil nový ČSFD. To teda byl kokot. Těžce jsem hledal jak se píše komentář. I přidání hvězdiček byl vopruz. Návrat do pravěku. .. No k filmu. No ty krávo.. úpně mi došla síla něco psát. FIlm je super. .

Mory Vratislavi (2018)

Nu, co dodat. Přes zkutečnost, že se jedná o film z produkcije panstwa polskiego, bych to tak nějak lehce připodobnil ke klasickému Seven, a to protože to má podobnou atmošku, střihošku, a mít to na kebuli punčošku tak je to bez chybky. Krve tak akurát, při pitvě jsem vydávil žerstvě nastrouhanej tatarák zalitej loňskou čepovanou Plzní. Nápaditosti je v tom též po kokot, a odborně řečeno, či napsáno, jsem rád, že jsem se narodil na Patrika, páč je to borec, a já tím pádem trochu taky. Jsem zvědav, čím Patrik naplní mou misku zvědavosti příště...

Pętla (2020)

Skoro jsem váhal. Jedna hvězda nebo pjet.. No dziaky panstwu polskiemu, jest Petla počinek do ratunka dziecia kinematografowego. Kurwa. Buďtojeto zatím to nejlepší od Patrika, nebo jeto zatím to nejhorší. Od Patrika. Ať takčitak, Vegovi se podařilo natlačit děj asitak vosumnácti filmů do stopjetiminut. Proč: Páč to prostě jde, a výslednej megaguláš ač má občasný hlušiny stále zůstává parádním nářezem téměř bez možnosti se jít třebas jen vychcat. Jak: Stačilo vynechat všechny drahý a zbytečný scény, při kterých se jdu tak rád..vychcat.

Ovládací panel
2 body