Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dneska v noci se schází skupina Deus. Vánoční pohodu naruší ambiciózní plány a vyřizování účtů. Fsociety rozehrává hru o všechno. (Netflix)

Recenze (17)

Honza2211 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No tady musíme kapánek brzdit dámy a pánové. Nemyslel jsem si, že ještě někdy budu komentovat epizody Mr. Robota jednotlivě, spíše se hodí komentovat celá 4. série v celku, ale tohle musím. Atmosfericky a stylově byl tento díl dost dobrý stejně jako většina dílů Mr. Robota, ale tenhle díl - ačkoliv výrazně vyčnívá celkovými událostmi - celkově na závěr až příliš šokuje a to nepřiměřeně, což se mi už nelíbí. Navíc působí ve srovnání s ostatními epizodami relativně stejně a ničím nepřekvapí ani dialogy mezi postavami. Navíc nějak mi to nesedlo, možná se tam měla ještě zázrakem objevit Angela a náš hlavní hrdina měl dostat větší prostor, byl tam kratší dobu než obvykle. Navíc působil nezvykle uměle jako kdyby tam ani pořádně nebyl a byl tam dán navíc režisérovskou holografickou projekcí. Takže lidi nezlobte se, ale za tuhle epizodu hodnocenou zvlášť dávám jen 60%. 3 hvězdičky. Celkové hodnocení této epizody 99% je totální nesmysl. Musí se vyrovnat váhy. UPDATE: tak mi to nedalo a snižuju na 40%, přece jen fanda Deus Group a jejího šéfa nejsem a navíc poslední scéna se měla vystřihnout, bylo mi z toho na blití! Ostatní by měli vystřízlivět a hodnotit s odstupem času ne v rauši z celé série! ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Vzhledem k předešlému velkému budování atmosféry na mě finále působilo lehce zbrklým dojmem - tedy čekal jsem ještě cosi velkolepějšího. I přesto je tato epizoda bez debat 5hvězdičková. Napětí se v každému muselo vařit a vřít, jako ejakulát panice těsně před první erupcí uvnitř lůna jeho první dívky hmatatelného pulzu. A pak to všechno vybouchlo a díky luxusní práce tvůrců divákovi spadl kámen ze srdce stejně jako hlavním hrdinům. Událost, která během několika sekund otočí celý svět naruby. Když se brodíte v těch nejhlubších sračkách a vsadíte celý svůj život na jednu kartu a ono blikne světélko naděje. Společně s touto epizodou by zajisté skončila i tato série, kdyby to ovšem nebyla série poslední. Čeká nás ještě DLC, kterého se upřímně mírně bojím, i když mi k tomu tvůrci dosud nedali ani jediný důvod. ()

Reklama

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A je to tady! Sladká výhra hádám? Ano, Elliotovi a Darlene se to zase jednou podařilo. Takže pěkně popořadě. Začáteční rozhovor Elliota a jeho rodičů jsem upřímně moc nepochopila, spíš vůbec, ale snad se to ještě objasní. Whiterose samozřejmě věděla, že Price spolupracuje s Elliotem (už jsem se bála, že to udělají tak, že nic nevěděla, což by bylo pravdu na pytel, protože někdo jako Whiterose... no chápete). Ve zkratce zjistila, že se její pečlivě vybudovaný impérium hroutí pod nohama, což si Price velice užil. A nakonec celá Deus Group skončila s 0 na účtu. Jeden by řekl, že když jsou tak mocný a bohatý, byly i dost chytrý na to, aby neměli všechny svoje prachy u jedný banky, ale tak zase to nesmím přehánět se svým kritickým očkem, že? Ale stejně musím vyjádřit jistý zklamání nad tím, že už neuvidím plán Whiterose v praxi. Elliot to má sice na flashce, ale pochybuju, že ho vezme do vlastních rukou. Takže aspoň doufám, že nám řeknou, o čem to sakra celý bylo. V jednu chvíli mi i přišlo, že je Whiterose cestovatel časem, ale to jsem si jenom spletla seriály (i když tady je možný všechno). Hodnocení: Rozjelo se to slušně. Ještě 4 epizody, hmm, jsem zvědavá, co nám dají jako moučník, když už tahle epizoda působila jako předposlední/10 ()

BrooksW.Here 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spolu so siedmou časťou je toto absolútny vrchol televíznej tvorby! Epizóda natočená ako z iného sveta, pri ktorej sledovaní sa človek doslova stratí v čase, zabudne na všetko okolo a svoju pozornosť naplno upriami na dianie, ktoré sa pred ním odohráva... Nemôžem tomu uveriť, ale 45 minút som mal neprestávajúcu husiu kožu! Skutočne som v rámci seriálovej tvorby nikdy nevidel nič lepšie ako 4. sériu Mr. Robota. Už ani neviem, koľkýkrát to píšem, ale Sam Esmail je kráľ! Som si istý tým, že finálne štyri epizódy ma odpália! _____________ "Here's the thing. I don't need help right now... You do." ()

Bane_Boss

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Běžně nehodnotím/nekomentuji jednotlivé epizody, protože nejsem šprt jako vy, ale poslední série Mr. Robota mi prostě nedá. Již nemohu dále mlčet. Těm, co ví, musím říct, jak to cítím já a těm, co jsou touto genialitou dosud nepolíbeni, musím dát důvod to rozjebat v teple jejich domovou dříve, než bude pozdě. Téměř každé pondělí od počátku poslední série mě můžete vidět ležet doma na zemi jako lidské klubíčko (ne)štěstí. Když se před tebou týden co týden píše seriálová história, tak to prostě nelze psychicky zvládat a já ty svoje pondělní mental breakdowns miluju! Orgasmická kamera, duši krásně drtící děj a herecké výkony, hudba procítěná skoro jako bych ji robil já....tož co ještě chceš kurva? Epizodu, která přepsala televizní historii a je hodnocena jako jedna z nejlepších epizod EVER? Pls. Heist epizodu o dvou větách, při které může chytnout infarkt i mládě jako já? Tu. Epizodu, kdy se všechen build-up za ty 4 roky vyplatí a ty budeš brečet štěstím jak za mlada, protože i když se zdá, že je všechno ve sračkách, tak změníš kurz osudu a dáš to, bo si drak jak sviňa? Tož to je tato! A co epizoda, která obsahuje rande tak cute & weird, že to prostě nejde nemilovat! Nabíhaj! (0:50 is the shit <3) Are you crazy or something? I guess so... I'm not like most people. Léto 2015. Zahraničí. Práce. Já sám a 1.série Mr. Robota. Pocit úžasu. Pocit porozumění. Nejsem sám. Někde tam jsou lidi jako já. Jako Elliot. I lůzři můžou změnit svět. Tak to začalo. 23. prosinec 2019. Zlín. Domov. Den před Štedrým dnem. Finále. Došel čas. Ať už v ten den budete kdekoliv, hoďte na mě myšlenku, protože budu prožívat konec jedné éry, která bude mít v mém srdci (i v kůži) místo navždy! A ač tyhle hořkosladký konce zbožňuju, tak vím, že mě čeká jedna z největších existencionálních krizí v mé kariéře pouličného kritika z lidu. Jdu se připravovat na další pondělí. #prayforJakubcik #MrRobot4EVER ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama