Ueno Džuri no icucu no kaban

• Japonsko 上野樹里と5つの鞄 (více)

Pět různých příběhů, ve kterých se v hlavní roli ukáže herečka Ueno Džuri. Tento projekt je nazván „Ueno Džuri a pět tašek", a tak je jasné, že v každém příběhu o nějakou tašku půjde. (Zíza)

Zíza

1) Dívka s pouzdrem od kytary byla fajn, docela i zábavná podívaná za 3*. 2) Naděje byla nejlepší, scéna ve výtahu byla boží a já se těšila na další díly, protože zatím šla kvalita nahoru (3,5*), jenomže opak byl pravdou. Druhý díl byl vrchol série a pak už nic lepšího nepřišlo. 3) Sousedka Akira taky nebyla špatná, taková ta klasika ze života o rozhodnutí, které by člověk měl udělat, a tady zrovna přišlo to popostrčení za dejme tomu skoro 3*. 4) Jenomže pak mě srazila povídka Na cestě, kterou jsem pro její kameru málem neustála. Ueno Džuri je roztomilá a všechno, ale ta kamera mi to prostě znechutila (1,5*). A pak 5) kdy Ueno chtěla vařit, dokonce tu máme motiv z Na Hromnice o den více, ale je to takové celé zkratkovité (taky dát takový nápad do 25 minut ok, ale asi by to chtělo trochu jiné zpracování) a moc naivní. Tenhle příběh je pro mě tak za 2,5*. Když si udělám aritmetický průměr, vyjde mi 2,7* na celé dílo, takže v podstatě 3* s odřenýma ušima. Titulky. ()