Reklama

Reklama

Duchové z Nantucketu

  • USA Annabelle Hooper and the Ghosts of Nantucket (více)

Obsahy(1)

Teenagerská spisovatelka, která píše mysteriózní příběhy a její přátelé tráví prázdniny na ostrově Nantucket v Massachusetts, kde se dostanou na historická místa a také se zapojí do snahy vyřešit velmi starý duchařský příběh, legendu mezi obyvateli oblasti... Annabelle Hooper je mladá spisovatelka mysteriózních příběhů  a hledá  inspiraci pro její budoucí román. Na rodinné dovolené v Nantucketu odhalí 200 let staré tajemství, a to ji poskytne, co hledá. Spolu s místním sourozeneckým duem Jake a Maddi se Annabelle ponoří do světa výstředních zlodějů, okultismu, mlhavé postavy v bílém a tajemného chlapce jménem Billy. Se starým deníkem, který je jejich průvodcem, sledují přátelé stopy k dobrodružství. (TV JOJ)

(více)

Recenze (2)

ACRONIC 

všechny recenze uživatele

⚡Bailee Madison a jej další film s otrasnou tématykou. Film je o budúcej spysovateľke ktorá rozpráva príbeh čo zažila na malom ostrove. Pôjdú tam na prázdniny. Celý film je nudný a prehnaný. Herci my beboli vôbec sympatický, skôr otrasný. Nevydarená komédia z hercami na prd.⚡ ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Annabelle (Bailee Madison) na ruce nosí chytré hodinky od společnosti Apple. Telefon, který používá, je taktéž od Applu. (SONY_)

Reklama

Reklama