Tabi machi Late Show (TV seriál)

• Japonsko

旅街レイトショー

Tabimachi Late Show

Animovaný / Romantický

Japonsko, 2016, 4x8 min

Jú Numata

Na to jak to bylo krátké a vzhledem k stylu animace to nakonec už v prvním díle dokázalo ukázat poměrně dost. Během pár minut se tam ukázala jistá hloubka emocí, sympatické charaktery a celé to působilo velmi příjemně a zajímavě. První díl rozhodně zaujal a hodnotil bych ho nadprůměrně. Druhý díl mě už tolik nezaujal, charaktery jsem si během těch pár minut tolik neoblíbil, necítil jsem z toho takovou hloubku jako u prvního dílu a prostě jsem to spíš přežil, než užil. Třetí díl byl pro mě zajímavější, příběh měl i lehounký nádech tajemna a líbila se mi závěrečná pointa. Zde jsem byl docela spokojen. Čtvrtý díl byla taková vcelku sympatická tečka a shrnutí. Ve výsledku to byl určitě nadprůměrný zážitek, ale na ty 4* to nějak nevidím, i když to rozhodně nebylo špatné. 6,4/10(11.1.2016)

First impressions: První, čeho jsem si všiml, je hudba. Totálně sedící, totálně hřející. Klavír velmi příjemnej. Jinak je to 7 minutový short, s minimalistickou animací. Zprvu jsem tomu moc nedával, ale těch 7 minut ve mně vybudilo pozornost a zájem. Jsem zvědav na další díly. Kdo čeká grafické orgie, rychle pryč. Je to jako zmražené snímky (snímek co 3-4 sekundy) z Nodame Cantabile.(10.1.2016)