poster

Strike a Pose

Dokumentární

Nizozemsko / Belgie, 2016, 83 min

(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • veronica 01
  ***

  Miluji Madonnu a tohle byl pro mě takový hezký doplněk ke všem knížkám a koncertům. Tanečníci z Blond Ambition Tour jsou pro mě osobně nezapomenutelní! Řekla bych, že Madonna pak už nikdy neměla na svých turné tak výrazné a jedinečné tanečníky. Nemám ale ráda když se ze mě dokument/film snaží vyždímat emoce za každou cenu a tak trochu na sílu. Místy to na mě bylo trochu moc ubrečené. Jen by mě zajímalo, jak by to asi vypadalo, kdyby došlo k setkání Madonny a tanečníků na konci filmu? :)(8.9.2020)

 • Sinner.
  *****

  Mimořádné! Na Blond Ambition Tour a S Madonnou v posteli jsem vyrůstal, a tak snad i proto pro mě nesmírně poutavé a dojemné. Upřímná zpověď skupiny tanečníků, kteří dosáhli vrcholu, aby si následně sáhli na dno, mě překvapivě zasáhla a naplnila emocemi. Turné ďáblice s maskou anděla navždy změnilo jejich životy...(15.10.2017)

 • +sfinx+
  odpad!

  A protože nejsme ničím jiní, vůbec se nelišíme a chceme žít a být bráni jako ostatní, musíme se co nejvíce lišit, provokovat a hned v prvních minutách upozornit na to, že jsme teplouši. Odpad pro všechny pokrytecké idioty, jejich pozitivní diskriminaci, smyšlenou homofobii i v té nejtolerantnější společnosti a demonstrace za zrušení zdravého rozumu a přírodních zákonů.(22.12.2017)