Reklama

Reklama

Tajemství noci

Když bývalý důstojník policejního oddělení v Los Angeles Brett Anderson nastoupí do funkce šéfa bezpečnosti ve starém bytovém domě v bulharském hlavním městě Sofii, brzy začne prožívat řadu bizarních a děsivých událostí. Jakmile se Brett ponoří hlouběji do zlověstné historie budovy a prozkoumá její temné majitele a dávné zaměstnance, brzy odhalí zlovolnou sílu uhnízděnou hluboko v útrobách budovy za zvláštní branou. A  ta udělá cokoli, aby mohla být uvolněna do našeho světa. (JOJ Cinema)

(více)

Recenze (23)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Valladares je zrejme fanúšik Bulharského futbalu, keď jednej z postáv uštedril meno najväčšej hviezdy z nedávno dávnej minulosti, škoda len, že sa viac nezameral na samotný film, ktorý sa hrdo hlási k žánru, ktorý momentálne dokáže naplniť kiná a získať väčší obnos dukátov, ako hocijaký bestseller v podobe "odtieňu Šedej". Záverečná dvacka živšia no nijak prevratná, ba práve naopak, a tak ja skutočne nenachádzam zmysel zrodu tohto počinu ... ()

brasek 

všechny recenze uživatele

Tento snímok z celkového pohľadu nie je sklamanie, dokonca nie je ani nudou prešpikovaný a predsa mu veľa chýba do prvej ligy. Hlavný príbeh nie je veľmi rozvíjaný a je obalený miernym balastom, ktorý iba napĺňa minutáž. Za zamknutou bránou by som očakával skôr niečo ako Cthulhu alebo iné príšery, svet mŕtvych ma neoslovil nielen nápadom, ale aj jeho samotná realizácia vo finále snímku bola dosť mizerná. ()

Reklama

Omnibus 

všechny recenze uživatele

"Hlídání se nedaří, z hrobů lezou Bulhaři." Inzerát v deníku Дневен Труд: "Začínající alkoholik s kvalitním traumatem hledá zaměstnání, ideálně v centru Sofie, ve strašidelně zatuchlém baráku. Očekávám nadprůměrný plat a služební byt. Další požadavky: fyzicky nenáročná práce, bez hmotné odpovědnosti, vhodná pro duševně narušeného policistu, t.č. ve výslužbě, neschopného týmové spolupráce. Znalost jazyků: americká angličtina, bulharsky nadávky a klení. Kavárna za rohem s ochotnou obsluhou podmínkou. Za pozdní příchody na pracoviště a porušování zásad bezpečnosti práce (neotvírat dveře, nelézt za dveře) očekávám pochvalu a příplatek dle platového výměru. Permanentka do blázince, noční můry (z Elm Street) a další bonusy samozřejmostí. Exmanželčina exhumace bez legrace vítána, ale není nutná, v případě potřeby zajistím sám. Nástup možný ihned. Nabídněte." ()

SpicyNugget 

všechny recenze uživatele

Bývalý policajt vezme práci jako bezpečák v budově (ne, nevíme, co je to za firmu, mají jen barák) a v ní je brána. A v té bráně je jen tma. A možná i něco víc? Nějak netuším, jaký tohle mělo mít smysl. A pokud je to film "smysl si domysli sám", nejsem už tuplem spokojena, protože takové filmy nejsou moje parketa. Celý film se vlastně k ničemu nedobral, děj se táhl jak nudle, půl filmu se jen omejval bordel z monitoru. Napětí bylo, pořád jsem čekala, co z toho vyleze,... a ono nic. Jednu hvězdičku dávám za super děsivou zemřelou "manželku", to bylo super, děsila mě. Bohužel, zbytek byl jen vata, která se rychle rozpustila. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Americký snímek „Nightworld“ se snaží o jakousi tajemnou atmosféru, což se i daří, dokonce ani ty herecké výkony nejsou tak otřesné, ale v konečném důsledku se stejně nezbavíte dojmu, že tu něco chybí. A taky si nemůžu pomoct, ale ta mrtvá manželka, která tu pořád má dost prostoru, je prostě špatně zahraná. Celkově je to takové nijaké, málo odvážené, spíše umírněné. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Film bol natočený za 18 dní. (beso74)

Reklama

Reklama