Instinkt zabijáka (TV seriál)

Killer Instinct with Chris Hansen

Krimi / Dokumentární

Velká Británie, 2015, 45 min

• contreras

,,A pak jí někdy znásilnil. Nevíme, jestli to udělal před smrtí..nebo po ní." Tahle věta přesně vystihuje našlehanou atmosféru kolem vraždy jedné studentky univerzity. Amerika je plná vražd, samy to několikrát v pořadu řeknou. Ale tohle bylo v univerzitním kampusu. Holka sice nebyla bílá, ale byla z kurva bohatý rodiny, takže se k tomu sjelo všechno, FBI, televíza, šerif, todlencto.. Objasnily to za 6 dní z toho 5 byla oběť pohřešovaná. Sjedou se kamery, kampus je v ostraze, všechno na čipy.. vyjedou se výstupy čipů a buch ! máš tam 5 podezřelých..buch! a jeden je jasnej, protože tam ten debil nechal propisku.. Ta holka byla fakt pěkná 150 cm a 40 kg vážící libová asiatka. Chtěl ji, odmítla, tak mu jeblo a zabil ji. Kolik mexičanek, indek, číňanek, arabek takhle umřelo za dobu, než se natočila jedna epizoda Instinktu zabijáka? Taky to vyšetřovalo tolik darmožroutů? Proč ještě to zvíře vykrádá hnusný fakt, že když umře bohatý člověk je to neuvěřitelně zdrcující a kdyby se to stalo o pár ulic dál v ghettu, byla by to statistika..? Ten trotl dostal 44 roků, nepřiznal se. Nikdo neví jak to bylo, ale hlavně se musí polemizovat, jak a kdy ji oprcal. O osobnosti vraha nepadlo ani slovo, flash z procesu a čau, di do prdele, diváku.. Takhle teda ne...po jedné epizodě mám dost.(24.5.2017)