poster

Siren Song

 • Velká Británie

  Travellers End

 • USA

  Blood Lust

Horor

Velká Británie / Nový Zéland, 2016

 • George Stobbart
  ***

  Sympatický, malý mystery horor na zatiaľ nepríliš vyčerpanú SIREN tému. Tou sa však zaoberá vcelku povrchne a všeobecne pôsobí trochu nedorobene; tak ako aj jeho hlavný hrdina, ktorý si pred natáčaním v krku zabudol hrdzavú trubku. Celé je to však zasadené do pôsobivého prostredia, veľmi príjemne natočené a s čistou filmovou stopážou necelých 70min., čo z toho IMFO robí viac než znesiteľnú jednohubku.(21.5.2016)

 • Psychor
  *

  Jakožto odborník na antickou mytologii jsem s nadšením přivítal údajnou existenci hororu, který je obohacen o mytologické prvky. Následovalo velmi rychlé vystřízlivění. Siren Song má s hororem společného opravdu pramálo. Postrádá totiž jakýkoliv náznak hororové atmosféry. A co se týká mytologie, tak musí vzít divák za vděk vypravěčovým strohým úvodním okénkem, které se týká původu a osudu Sirén. Pak už záleží jen na míře jeho shovívavosti, jestli ho tento 70-minutový příběh, který i přes takto nízkou stopáž lehce nudí, po mytologické stránce alespoň trochu uspokojí. Po té hororové to nevyšlo vůbec.(28.8.2016)

 • *CARNIFEX*
  *

  V žiadnom prípade sám sebou ne-pasovaný za odborníka, no zato k amatérom hrdo hlásiaci sa fanúšik hororu, bez akýchkoľvek znalostí z filmovej brandže, no zato s bystrým okom a bohatou slovnou zásobou, smelo so vztýčeným prostredníkom pravej ruky tvorcom odkazujúci - ani vašich 70 minút ma neobmäkčí k tomu aby som neposlal túto mdlú amatérsku kokotinu tam kam patrí - 15 %(30.8.2016)

 • kaylin
  *

  „Siren Song“ je zklamání. Název, ale i začátek nabudily na to, že tohle by mohlo být něco, co bude hezky vycházet z mytologie, ale ona úvodní titulková scéna je zajímavější než veškerá stopáž, která následuje. Je to škoda, protože potenciál zde byl, ale natočit to jako divnou vyvražďovačku prostě nebyl nápad, který by z toho skutečně něco vykřesal. Hezký, ale sterilní vizuál tady mnoho nezachrání.(1.8.2017)