Zprávy (TV pořad)

Publicistický / Komedie

Česko, 2015, 5 min

Lukáš Záhoř

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Tyhle zprávy mají říz!(8.7.2018)

Jako příznivci Miloše Zemana a voliče Tomia Okamury se mi tento pořad plný zasrané pražskokavárenské sluníčkářské propagandy přirozené hnusí... 80% #sarcasm #jentakdal(18.8.2017)

Nejlepší zpracování zpráv jaké jsem kdy viděl. Výstižné, svižné a velmi vtipné. I když se ke konci točili moderátoři a všichni nebyli vtipní jako Maryško, tak i tak si to plný počet jako celek zaslouží. Hodnocení: 93/100.(24.6.2016)

• topi80

Jakýsi poloretardovaný svazáček nám po vzoru soudruhů v 50. a 70. letech tepe do jakékoli opozice, která zpochybňuje naše jediné správné názory a nepřipojuje se k budování našich šťastných socialistických multikulturních eurozítřků. Navíc to nedělá vtipně, ale dost hloupě a agresivně. Když soudruzi kdysi vytáhli na obrazovku nemocného Miloše Kopeckého, aby žvanil hovadiny, dali tomu aspoň nějakou štábní kulturu...(2.10.2018)