Anna (Anna Loos) a jej dvanásťročný syn Max (Mika Seidel) odídu na dovolenku, aby aspoň na pár dní zabudli na nedávne udalosti - smrť ich manžela a otca Stefana. Mimo múrov luxusného päťhviezdičkového hotela však narastá zúrivosť zúfalej chudobnej komunity. Gang vedený bezohľadným Thihahom vpadne do hotela s jasným plánom - uniesť bohatých medzinárodných hostí a požadovať výkupné z príslušných veľvyslanectiev. Iba Anna a hotelový inštruktor potápania, Philippe (Bernhard Piesk), sú schopní uniknúť a skrývať sa v divokej krajine ostrova. Ale Max je braný ako rukojemník. Začína sa zúfalý boj o záchranu milovaného syna... (TV Markíza)

helrohir

Pozeral som to takmer z donútenia, respektíve som sa musel prispôsobiť, a hoci som to vydržal pozerať až do konca, nejak nadšený z toho nemôžem byť. Ale tak od TV filmu ani nemôžem očakávať žiadne zázraky. Slabí a nesympatickí herci, debilný scenár a amatérska réžia. Sem tam vyskočil nejaký moment napätia, ale celkovo ide o nezapamätania hodnú vec. 30%. ()

donnanuk odpad!

Tak slabý scenár, už dávno sa mi nestalo aby som každých desať sekúnd filmu hovoril čo všetko robia postavy zle. Katastrofa ()

laik_60

príšerný sentimentálne dobrodružný film to nezožerú ani nemeckí dôchodcovia so zmyslom pre sentiment. Herečka prsnatá a ritnatá a hubata... príšerné lezenie po skale .. no hovadina na entu. Ani neviem prečo som dal až dva body. Komu toto komerčná televízia kupuuje to naozaj neviem . ()