Mrazivý a šokující debut v šesti kapitolách byl inspirován skutečným případem krutosti a násilí mezi prepubescentními dětmi. Odehrává se v jediném dni, kterým pro letošní rok končí škola a mají začít prázdniny. Gabrysia má poslední šanci říct spolužákovi, že se jí líbí, ale na tajnou schůzku ho dostane pouze pomocí vydírání. Nekompromisní, stylisticky silný obraz současné šikany a jedné z podob zla. (Febiofest)

Kardio

Ten konec mi doslova vyrazil dech. Předposlední scéna je skvělá a poslední skvěle rozvíjí a zároveň ukončuje napětí a atmosféru scény předchozí. Druhá vyhrocená v tomto filmu, která funguje jako skvělý build up pro finále je rovnež skvělá. Některé věci bohužel filmu chybí, ale ty jež má stojí za to. ()

Filumena

Od poslední recenze uběhlo několik let. Z dnešního pohledu krutost nezná mezí ani věkovou hranici. Film natočen způsobem ze kterého je mi úzko. Pár lidí jej nazve odpadem v očekávání drastických scén. Pro mne už jen myšlenka že se toto děje je mrazivější než za miliony natočený horor. ()