Child Eater

Helen (Cait Bliss) prichádza do domu pána Parkera (Colin Critchley), aby sa počas noci postarala o jeho syna. Tá je z toho celá šťastná, pretože má pocit, že toto bude pre ňu jeden z najľahších spôsobov zárobku. Malý chlapec však nečakane prichádza z historkou existencie strašidelného muža prebývajúceho v jeho skrini, ktorá ani zďaleka nemusí byť tak nereálna, ako sa na prvý pohľad môže zdať. (*CARNIFEX*)

Easykill

"Nejlepší jsou, když jsou čerstvé." (Možné spoilery!!!) Ze začátku to vypadalo velice slibně, ale jen do chvíle než na scénu nastoupila hlídačka ratolestí. To, že je to nejtupější roura jakou jsem kdy viděl bych jí i odpustil, ale to by se tam nesměly dít takový věci 🤣 OK, hlídáš dítě, otec někde v haj*lu, dítě nemůže spát protože ve skříni je bubák. Chytrák ópérka utěšuje "ale zlatíčko bubáci nejsou, klidně běž spát." Vzápětí ho ovšem bubák unese i s peřinou 🤣 chvíli před tím se ještě na lechtačku (která se stejně nekonala)stavil její ex přítel. Takže místo toho (když se tedy zjistí, že chybí dítě a jedna peřina) aby se volala policie a rodiče, tak se bere baterka a jde se do lesa šeptat chlapcovo jméno 🤣 mohl bych pokračovat, ale to bych vyzvonil už moc. Každopádně, tenhle film měl velký potenciál, super bubáka, celkem obstojný gore (I když málo) a dobře se na to dívá i když je tam pár nelogičností. Největší a nejchytřejší frajer v celém filmu je ten malý kluk. ()