3. společná debata Clintonová – Trump

(pořad)
  • USA Presidential Debate
Talk-show / Publicistický
USA, 2016, 90 min

Kampaň plná překvapení. Kandidáti, kteří málokoho nechávají chladným. Stále těsnější předvolební průzkumy. A debata, která všechno může změnit. Hillary Clintonová proti Donaldu Trumpovi. Třetí prezidentská debata. Živě na ČT24. (Česká televize)

Slasher

Pokud jste viděli dvě předchozí, samotná finální debata nepřinesla nic nového, spíš jen takové shrnutí a opáčko obou kandidátů. Já osobně mám v hlavě velezmatek, ale tuším pro koho bych volil, bohužel ve stylu menší zlo a nikoli sympatie nebo shoda názorů. Čím mě Trump definitivně naštval, tak osočování všech jak je volba "rigged", fňuk sem fňuk tam, bez nějakých dospělých argumentů - trapný chování někoho, kdo neumí snést prohru. Nevěřím, že by tímhle stylem v téhle době Ameriku sjednotil, nýbrž i hezky rozesral. Takže po všech třech debatách: Trump to u mě prohrává ne tím v co věří a obhajuje, nýbrž jaký je člověk. Měl jsem pro něj i dost sympatií, ale na konci se jeví jako labilní a slaboch... A Hillary nebude můj oblíbený prezident. (ha) (P.S. tyvole - tak nejsem sám kdo se přepočítal :D ) ()