Nelítostné království

(seriál)
  • USA Savage Kingdom
Ukázka z filmu 4
Dokumentární
USA, (2016–2020), 17 h 8 min (Minutáž: 44–50 min)

Brad Bestelink

Dominic Weston

Charles Dance (vypravěč)

Série(4) / Epizody(22)

Lvi, leopardi, divocí psi a hyeny svádí neustále boje o přežití a čelí výzvám ve hře o pomyslné trůny v čele smeček. V tomto nelítostném království je válka každodenní nutností. Pouze nejsilnější vítězí. Jakákoli slabost končí tragédií... Lví králové a královny vládli po několik generací vzkvétajícímu království Mombo. Ale nyní na ně udeřila nová éra teroru. Trůn uchvátil velitel armády hyen jménem Mmamotse. Zatímco lvi plánují pomstu, jeho prohnilá armáda šíří strach po celé říši. Potíže má dokonce i jinak nedotknutelná Pula. Kvůli stoupající vodě se znepřátelené strany dostávají do bezprostřední blízkosti a všichni se připravují na rozhodující bitvu. V zemi, kde vládne temnota, přežijí jenom nejsilnější. Nenechte si ujít skutečnou „Hru o trůny“ v přírodě. (TV Prima)

Ukázka z filmu 4

kaposlav

Škoda, že som nemal priestor si to pozrieť celé a v kľude :/. Myslím si, že by to zvýšilo zážitok a hodnotenie o 1*. ()

tahit

Dechberoucí vyprávění a je to nádherné, říkám si, byť možná občas i smutné, ale překvapí i nadchne. ()

Ziggy Zagg

Skvěle ozvučeno. Pro mě hodně překvapivé záběry na chování lví smečky. Opravdu jsem byl místy napnut víc, než při sledování dementních marvelhovadin. ()