Pianos Become the Teeth - Ripple Water Shine (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2015, 4 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (4)

Tohle je mimořádně osobní věc, která musí zasáhnout každého, kdo někdy miloval svého zvířecího mazlíčka. Jakoby nestačilo, že celá deska "Keep You" je už tak dost melancholická záležitost, kapela si střihla k úvodní hitovce solidní citovou vydíračku, kterou prostě budete milovat. Jak se dá ve čtyřech minutách efektivně vyjádřit láska ke zvířeti a zármutek z jeho ztráty? Tohle je zaručeně jeden z nejdojemnějších videoklipů, které jsem kdy viděl. Tolik emocí, bezmoci, zármutku. Vracím se k němu stále znovu, přestože jsem u něj nejednou plakal...(2.11.2016)

Emotívny videoklip. Keď skončil, musel som ísť hneď pohladkať svojho psa. Za to, že je. Nechcem myslieť na to, keď nebude. Kto nemal psa, to nikdy nepochopí.(14.11.2016)

Kým sú tu, sú našimi najlepšími priateľmi. Keď odídu ostane po nich prázdne miesto a spomienky. Kto nemal psa, nevie čo je skutočné priateľstvo a oddanosť.(10.11.2016)