Ouwen

Angažování Daniela se může zdát jako slušný eso v rukávu, ale děj je totálně nezáživnej, skáče se z jedný scény do druhý, působí to tak chaoticky, zmateně. Je tu jedna průměrná bitka, pár přestřelek a naháněček. Vůbec nic mě nezaujalo. Tohle fakt šlo mimo mě, neměl jsem sílu to dokoukat, tak nebudu ani hodnotit. Proklikáno. ()

Lacike

Po trailery nadupanom spickovou akciou som neveril prvym ohlasom, ze sa film nevydaril. Ale bohuzial je to tak. Ano, akcia je väcsinou spickova a az na obcasne slabsie CGI vyzera perfektne. Dockame sa skvelych prestreliek, sem tam nejakych drsnych kontaktnych bitiek alebo nahanaciek. A potesi aj par pôsobivych kaskaderskych kuskov. Vsetko je to dynamicky natocene ale stale dokonale prehladne. Lam ma akcnu stranku stale v ruke a rozsype sa mu len odporne digifinale v ktorom vsetko vyhodi do luftu. Lenze k comu je kvalitna akcia pokial pribeh za nic nestoji? A za ten môze tiez Ringo. Vymyslel si beckovo pojatu zapletku o zlej farmaceutickej firme ktorej skupinka dobrych zamestnancov ukradne kmenove bunky, ktore maju potencial liecit rakovinu. No a do toho sa pripletie niekolko dalsich postav ktorych pribuzny trpeli alebo zomreli na rakovinu. Keby to Ringo pojal seriozne, tak by z toho mohol byt zaujimavy thriller. Ale v podani v ktorom zle vedenie posiela na kladnych hrdinov najomnych zabijakov jak z nejakeho tupeho akcniaku je strasne trapne. Zaujimave je, ze napriek vsetkej tej akcii sa tam policia prakticky vôbec nevyskytovala. Asi mali volno. Vysledkom je otravna agitka proti zlym farmaceutickym spolocnostiam, ktorym ide len o zisk. 4/10. ()

• Představitel hlavní role Daniel Wu utrpěl hned druhý při natáčení zlomeninu nosu, omdlel, přesto další den pokračoval v natáčení. (Vavča)
  • Eddie Peng měl původně mnoho akčních scén, ale byly sestříhány. (Vavča)
  • Při automobilových honičkách bylo zničeno několik aut, například zcela nové Maserati. (Vavča)