Australští zlatokopové

Dokumentární / Reality-TV
Austrálie, 2016, 45 min

Účinkují:

Lawrence Mooney

Pořad sleduje tři ostřílené zlatokopy, kteří se rozhodnou podstoupit obrovské riziko a zbohatnout na divokém západě australského vnitrozemí. V průběhu dramatických osmi dílů pořadu se podělíme o neuvěřitelné výhody a zdrcující nevýhody sezony těžby zlata, když se nové týmy snaží dodržet vytyčené cíle. Čelí při tom úmornému vedru, hrozným podmínkám, mechanickým problémům a neustálému tlaku. (Viasat)

grizly007

Zajímavé i když i zde to mrví dramaturg , který vše hrotí do maxima tím jak zjevně nechává "herce" vše přehánět. Píchlo se kolo SEZONA V OHROŽENÍ, došel benzín SEZONA V TRAPU, rozbil se detektor KRACHUJEME, jede za námi auto SLEDUJE NÁS A CHCE NÁM SEBRAT ZLATO, začne asi pršet KONEC SEZONY BUDEME MUSET NĚCO PRODAT ABYCHOM PŘEŽILI a tak je to díl co díl. Je to nešvar který kurví všechny podobné pořady, ať je to hledání zlata nebo rybaření atd, vždy každá maličkost = konec sezony. ()

Marze

Takové jednotvárné v poušti a upracované. Ale držel jsem hochům palce, ať se jim náklady na těžbu vrátí. Nalézt jen tam kousek pod povrchem valounek zlata za 50 dolarů potěší. ()