Džibun no šómei (E09) (epizoda)

自分の証明

Jibun no shoumei

Jibun no Shômei

Proof of Oneself

Animovaný / Fantasy

Japonsko, 2017, 24 min

Začnem najprv s celkovým hodnotením po zhliadnutí 9 častí. Nesie to nový nádych a je to určite vzrušujúce pokračovanie životov našich obľúbených postáv. Neobjavujú sa tam síce často, keďže priestor dostáva nová generácia, no všetko musí mať svoj vývin a aj toto anime ho muselo mať. Veľa ľudí neprijalo tento seriál vľúdne, vraj to už nie je ono a Naruto vraj bude len jeden. To je pravda, Narutovi sa nič nevyrovná. Mali by sme však dať šancu aj tomuto anime nech sa rozvinie a môže sa stať úspešným pokračovateľom. Námet to má solídny. Treba sa len vyhnúť opakovaniu tých istých postáv, zápletok a aj niektorých trikov. Bohužiaľ autorom sa ta nie príliš darí. Tejto časti by som bez váhania dal 5*, keby sa tu nezopakovala rovnaká kombinácia, ktorá sa stala pred rokmi. Tí, ktorí Naruta sledujú nejakú tu dobu vedia o čom píšem. Inak sa nám to začína zlepšovať. Dúfam, že sa vyhneme prílišnému opakovaniu a dostaneme krásny pribeh.(31.5.2017)