Reklama

Reklama

Můj mazlíček a já

(seriál)
  • Velká Británie My Pet and Me (více)
všechny plakáty
Rodinný
Velká Británie, 2014, 14 min

Hudba:

Richie Webb

Obsahy(1)

Máte doma nějaké zvířátko? Anebo chováte mazlíčky ve školce či škole? Chcete si nějaké pořídit a nemůžete se rozhodnout? Pak vám může pomoci náš nový seriál, v němž nás průvodci Rory a Ferne seznámí se spoustou zvířat a spoustou dětí. Vydejte se s nimi na cesty po městech a vesnicích a poznejte všechny možné mazlíčky od maličkých myšek až po koně. V každé epizodě se dozvíte spoustu zajímavostí o jednotlivých zvířatech, tipy, jak se o ně postarat, a uvidíte také, jak zvířata dokáží lidem pomáhat. Věděli jste třeba, že vycvičený pes dokáže u své malé majitelky rozpoznat blížící se nebezpečí záchvatu kvůli nízké hladině cukru v krvi? Nebo že prasátka jsou navzdory své pověsti nejen chytrá, ale vlastně i čistotná? Sledujte pořad Můj mazlíček a já a dozvíte se mnohem víc! (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

majo25 

všechny recenze uživatele

"Je to super"...teda nie je, pretože z malých divákov pri obrazovkách robia idiotov, ale často v seriáli táto veta zaznie, veľmi často, veľmi veľmi často. ()

Alexis74 odpad!

všechny recenze uživatele

No to už jsme natolik retardovaný národ že budeme i jíst ho*na, hlavně když budou anglický??? A ještě to cpeme do vlastních dětí, no to je hnus fialový. To co jsem viděl muví jasně za vše, dva retadovaní (u nich čti: normální) angličani, tam skáčou, jako kdyby měli v břiše tasemnici a v krvi nějaký zákeřný virus mimozemského moru, kolem nějakého pejska. Ten naprosto jasně neví co se od něj chce, ikdyž mu tam v v blbě otevírané anglické hubě česky řeknou, že je asistenční (naprosto zjevně to chtělo jiný jazyk, protože to zvíře tomu nerozumělo). Pak ho vzali na jakoby procházku s silně postiženou holčičkou, která už vůbec nevěděla, která bije. Tu tam demonstrativně přivázali do nějaké houpačky a i s vozíkem jí pohodili na kolotoč a dělali jako že se baví. No a ve finále tam nasbírali nějaké snímky na kameru různých zvířátek, kolem kterých taky skákali jak kdyby tančili tanec svatého Víta, bodejž by je ten oslík kopnul do ... , a u toho zpívali něco co se vůbec ale vůbec nerýmovalo a v čem bylo jako že si máme mýt ruce když si hrajeme se zvířátky. No a pak se zaplaTˇpánbůh rozloučili a že prý se těšíme na příště. No oni u nich se možná těší na příště, o anglických idiot*ch si nedělám iluze (myslím ty ostatní angličany, ne tu chudinku v tom vozíku, ta byla normální), ale na rovinku být rodič toho chudáka dítěte tak je tam seřežu jako dobytek (anglickej) , celý štáb. Pro boha zaco nám to česká televize dělá? Proč ? Naše peníze a za takový svinstvo utracený, no to mi zase bude celý den šoufl. Možná by bylo lepší utratit někoho v radě pro rozhlasové a televizní vysílání nebo ve vedení české televize, kdo v tom má pracky. Prostě nasr*t do rukou a nepustit k vodě, ani do médií !!!! ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama