Můj mazlíček a já

(seriál)
  • Velká Británie My Pet and Me (více)
všechny plakáty
Rodinný
Velká Británie, 2014, 14 min

Richie Webb

Máte doma nějaké zvířátko? Anebo chováte mazlíčky ve školce či škole? Chcete si nějaké pořídit a nemůžete se rozhodnout? Pak vám může pomoci náš nový seriál, v němž nás průvodci Rory a Ferne seznámí se spoustou zvířat a spoustou dětí. Vydejte se s nimi na cesty po městech a vesnicích a poznejte všechny možné mazlíčky od maličkých myšek až po koně. V každé epizodě se dozvíte spoustu zajímavostí o jednotlivých zvířatech, tipy, jak se o ně postarat, a uvidíte také, jak zvířata dokáží lidem pomáhat. Věděli jste třeba, že vycvičený pes dokáže u své malé majitelky rozpoznat blížící se nebezpečí záchvatu kvůli nízké hladině cukru v krvi? Nebo že prasátka jsou navzdory své pověsti nejen chytrá, ale vlastně i čistotná? Sledujte pořad Můj mazlíček a já a dozvíte se mnohem víc! (Česká televize)

majo25

"Je to super"...teda nie je, pretože z malých divákov pri obrazovkách robia idiotov, ale často v seriáli táto veta zaznie, veľmi často, veľmi veľmi často. ()

Alexis74 odpad!

No to už jsme natolik retardovaný národ že budeme i jíst ho*na, hlavně když budou anglický??? A ještě to cpeme do vlastních dětí, no to je hnus fialový. To co jsem viděl muví jasně za vše, dva retadovaní (u nich čti: normální) angličani, tam skáčou, jako kdyby měli v břiše tasemnici a v krvi nějaký zákeřný virus mimozemského moru, kolem nějakého pejska. Ten naprosto jasně neví co se od něj chce, ikdyž mu tam v v blbě otevírané anglické hubě česky řeknou, že je asistenční (naprosto zjevně to chtělo jiný jazyk, protože to zvíře tomu nerozumělo). Pak ho vzali na jakoby procházku s silně postiženou holčičkou, která už vůbec nevěděla, která bije. Tu tam demonstrativně přivázali do nějaké houpačky a i s vozíkem jí pohodili na kolotoč a dělali jako že se baví. No a ve finále tam nasbírali nějaké snímky na kameru různých zvířátek, kolem kterých taky skákali jak kdyby tančili tanec svatého Víta, bodejž by je ten oslík kopnul do ... , a u toho zpívali něco co se vůbec ale vůbec nerýmovalo a v čem bylo jako že si máme mýt ruce když si hrajeme se zvířátky. No a pak se zaplaTˇpánbůh rozloučili a že prý se těšíme na příště. No oni u nich se možná těší na příště, o anglických idiot*ch si nedělám iluze (myslím ty ostatní angličany, ne tu chudinku v tom vozíku, ta byla normální), ale na rovinku být rodič toho chudáka dítěte tak je tam seřežu jako dobytek (anglickej) , celý štáb. Pro boha zaco nám to česká televize dělá? Proč ? Naše peníze a za takový svinstvo utracený, no to mi zase bude celý den šoufl. Možná by bylo lepší utratit někoho v radě pro rozhlasové a televizní vysílání nebo ve vedení české televize, kdo v tom má pracky. Prostě nasr*t do rukou a nepustit k vodě, ani do médií !!!! ()