Můj mazlíček a já (TV seriál)

My Pet and Me

Rodinný

Velká Británie, 2014, 14 min

• Master19

Docela dobré pro děti které chtějí nějakého mazlíčka, tohle je musí zaručeně odradit.(14.2.2018)

• Alexis74

No to už jsme natolik retardovaný národ že budeme i jíst ho*na, hlavně když budou anglický??? A ještě to cpeme do vlastních dětí, no to je hnus fialový. To co jsem viděl muví jasně za vše, dva retadovaní (u nich čti: normální) angličani, tam skáčou, jako kdyby měli v břiše tasemnici a v krvi nějaký zákeřný virus mimozemského moru, kolem nějakého pejska. Ten naprosto jasně neví co se od něj chce, ikdyž mu tam v v blbě otevírané anglické hubě česky řeknou, že je asistenční (naprosto zjevně to chtělo jiný jazyk, protože to zvíře tomu nerozumělo). Pak ho vzali na jakoby procházku s silně postiženou holčičkou, která už vůbec nevěděla, která bije. Tu tam demonstrativně přivázali do nějaké houpačky a i s vozíkem jí pohodili na kolotoč a dělali jako že se baví. No a ve finále tam nasbírali nějaké snímky na kameru různých zvířátek, kolem kterých taky skákali jak kdyby tančili tanec svatého Víta, bodejž by je ten oslík kopnul do ... , a u toho zpívali něco co se vůbec ale vůbec nerýmovalo a v čem bylo jako že si máme mýt ruce když si hrajeme se zvířátky. No a pak se zaplaTˇpánbůh rozloučili a že prý se těšíme na příště. No oni u nich se možná těší na příště, o anglických idiot*ch si nedělám iluze (myslím ty ostatní angličany, ne tu chudinku v tom vozíku, ta byla normální), ale na rovinku být rodič toho chudáka dítěte tak je tam seřežu jako dobytek (anglickej) , celý štáb. Pro boha zaco nám to česká televize dělá? Proč ? Naše peníze a za takový svinstvo utracený, no to mi zase bude celý den šoufl. Možná by bylo lepší utratit někoho v radě pro rozhlasové a televizní vysílání nebo ve vedení české televize, kdo v tom má pracky. Prostě nasr*t do rukou a nepustit k vodě, ani do médií !!!!(13.3.2017)