Tulík a Týnka (TV seriál)

Woolly and Tig

Rodinný

Velká Británie, 2012, 55x5 + 7x10 min

• Master19

Styl Teletubbies pro o něco starší. Pozor, sledování ve vyšším věku způsobuje pokles IQ.(29.10.2018)

• Alexis74

Po shlédnutí tohoto pořadu jsem myslím dokonale poučen, z jakého vzdělávacího modelu se nám v té VB objevuje to nepřeberné množství retardovaných a tupých jedinců. Vždyť přeci stačí malé holčičce dát plyšáka, říct jí a teď se budeme smát protože je ráno. Teď se budeme bavit, protože je párty na, které jsem pozvala všechny Tvé kamarády (*jen lituji, že na planetě Zemi není modrá varianta některého z druhů Homo, protože modrá je má oblíbená) všech barev, ať je vidět, že máš ráda i islámy i číňany. Ták a teď jdi na záchod a nemusíš se ho bát, to té holčičce řekne ten pavouk a objede jí celý veřejný záchod, po pravdě řečeno toho pavouka by se v té chvíli bál nejen odborník ze světa bakteriologie, ale i neznalý laik. No a mezi tím, všichni co toho pavoučka potkají se ho hrozně leknou, také asi vědí kde byl všude zalezlý. Jediné kdo se s ním mazlí je ta holčička, která je pěkně rozmazlený parchant a nechce dělat věci, které chce maminka bez pavoučka. A ta jí to samozřejmě žere, no musíme si z toho vzít příklad, aby u nás vyrůstali také takoví krásní retardovaní a rozmazlení občané, jen houšť česká televize a valte do nás tu propagandu na šťastnou evropu a nové děti. A jak je správně demokraticky vychovat. Na rovinku a teď již bez sarkasmu, za mě: "Strčte si to do pr*ele i s podobnými pořady a pořádně hluboko". Pevně věřím, že u nás je víc rozumných rodičů a doufám, že to není jen má víra.(30.3.2017)

Nedávno jsem svým blízkým vysvětlovala, proč nesnáším pavouky těmito argumenty: Viděli jste někdy v dětském filmu roztomilého pavoučka? Jsou tam myšky, krtci, tučňáci....ale pavouk??? Beru zpět. Tulík mě mile překvapil. Sice nejde o žádné extra dílo, ale kdybych něco takového sledovala od dětství, možná bych nebyla tak zavilým arachnofobikem.(14.4.2017)