Reklama

Reklama

Dark - Série 2 (2019) (série)


Ein unendlicher Kreis (S02E06)

(epizoda)
  • angličtina An Endless Cycle
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, 2019, 55 min

Obsahy(1)

Jonas se vrací do 4. listopadu 2019, aby zabránil svému otci v sebevraždě, ale místo toho se dozví zdrcující skutečnost. (Doomcourier)

Recenze (18)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak se vracíme v čase na začátek seriálu, Mikkel/Michael ví, co bude muset udělat. Jonas relaxuje u jezera s Marthou a přemejšlí, jak ji sbalit, což mu nakonec usnadní jeho já z budoucnosti a odvede všechnnu těžkou práci za něj. Magnus se setká s nahou Franziskou a radši prchne zpátky do lesa. Zkrátka dobrej návrat do minulosti, vypadá to, že nějaký věci se prostě musí stát a jen tak změnit nejdou. Hodnocení: 9/10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jonas sa vracia v čase dňa 20.6.2019, aby zabránil Michaelovi, svojmu otcovi spáchať samovraždu. Jeho ja z roku 2019 trávi pri jazere čas s Marthou, Bartoszom a Magnusom. Michael sa stretne so svojim detským ja Mikkelom. Aleksander sa obáva, že ho dostihne jeho minulosť. Jonas (2020) sa snaží otca prehovoriť, aby nenapísal list a nespáchal samovraždu, načo mu Michael odpovie že to vôbec nemal v pláne. a že pravdepodobne ho poslal sám Adam (čiže jonas) aby ho presvedčil, aby ju vykonal a tým sa celý cyklus mohol začať. Jonas tomu nemôže uveriť, ale potom mu otec povie, ako vlastne ako dieťa zmizol a že to bol práve Jonas, kto ho priviedol do jaskyne. V závere sa dozvieme aj mená ďalších dvoch členov Six mundus. ()

Reklama

Sayko 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tohle je úžasný. Provázanost minulosti a budoucnosti s nevyvratelností přítomnosti je neskutečná. Teda neskutečný je, jak tak geniálně nepochopitelnou myšlenku dokázali tvůrci zhmotnit, osadit perfektními herci, mrazivou atmosférou, ikonickou hudbou a emocemi, který se prodíraj mejma slznejma kanálkama. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama