Hladová řeka

(amatérský film)
Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní
Česko, 2017, 9 min

Anita (Nikola Minářová) se spolu s majitelem půjčovny loděk Tomem (Tomáš Mann) vydává hledat svou sestru, která zmizela v mrtvém přehradním rameni. Odlehlá část vodní nádrže je proslulá podivnými tragédiemi... (choze)

PanTumnus

myslím že si tvůrci zaslouží minimálně ocenit za tu odvahu točit na vodě. to riziko že se mi utopí technika bych zažívat nechtěl. každopádně, a možná trochu bohužel, film naplno dostál své závorce v názvu (amatérský film). výkony jsou nevyvážené. celé je to tak trochu uspěchané a dle mého chybí více expozice. na druhou stranu, výprava je parádní, cením si povedeného CGI i VFX. hudba je grandiózně creepy a námět by stál za to rozšířit třeba do půlhodinového filmu. když to shrnu... povedený hororový kraťas, který by mohl být ještě o něco lepší, kdyby se tvůrci o něco více soustředily na herecké výkony obou představitelů (oba to totiž v sobě mají) a první polovinu filmu obdařily silnějším otvírákem. za mńe tedy čisté 3. ()

topi80

Obdivuji každého, kdo se pustí do natočení filmu, byť krátkometrážního. Zde se Josefu Blažkovi podařilo ke konci přijít i se dvěma slušnými lekačkami, ale mám-li být spravedlivý, musím být i kritický, protože pokud jde o herecké výkony či zvuk a vlastně i tu kameru, bylo by tady hodně co zlepšovat. ()

IronDragon odpad!

Dlužíte mi 9 minut mého života! Špatný film po všech stránkách! Herecké výkony jsou zde jednoznačně jedny z nejhorších, jaké jsem kdy viděl a to samo o sobě nevěstí nic, než odpad. Ale i tak, dále tu máme vysoce nekvalitní kameru a to jak po stránce technické, tak záběrové. Příběh je jedna hrůza a vizuální efekty, se zde snad nedají nazvat ani efekty. Zkrátka tenhle výtvor se podle mě neměl dostat dál, než z kruhu přátel a rodiny, tam bylo jeho místo. Takhle zveřejněnej je jenom pro ostudu! HODNOCENÍ: 5% ()

Miroslav.Zac

Pokud to nebylo myšleno jako parodie, tak se tady někdo hodně sekl. Je to taky zdařilý příklad toho, že audiovizuální stránka je stejně důležitá jako dobrý příběh a herci. Tohle nemá (samozřejmě) nic z toho. Škoda. Být to standart, asi bych byl mírnější, ale vím, že i amatérské filmy se dají točit dobře. ()