Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 45 min

• Peytl

Již drahnou dobu nepíši na tento server jakákoliv moudra, což je škoda převeliká(slyším váš pláč), ale momentální klima množících se psychopatických debilů na diskusích a jinde, mne zrátka tak znechutilo, že jsem si řekl, Homo, vyžer si to sám. Jenže...jenže Jaroušmír Soukup mě vykopl z brlohu, ve kterém se směji zdejšímu stavu bývalé filmové databáze a vykopl mě tak, že to až bolelo, kurva. To si nezasloužím. Že je Soukup kokot zřejmě tajemstvím není, ovšem nechápu, jak je možné, že tenhle imbecil(hovořící řečí kmene Kun-Da) je majitelem TV a přesto je tak dementní, že hned po otázce(po prudce intelektuální otázce) na jistého politika...koho byste chtěli za prezidenta, ehm...hmmmmmm...pustí na své TV reklamu, o tom, že nerozumí vlastní vagíně? Má tím na mysli svou prostoututku Káču Brožů, sebe, nebo je snad opravdu interleguán a podprahově nám podsouvá informaci, že máme volit jeho?Jardu Kundu? No, změnilo by se zřejmě hovno, tak jeď dál Jardo a třeba vyjde to NHL...(7.9.2017)

• mikinhoo

"Pan Moderátor", který svým neobjektivním vystupováním nahráva extrémistům, senilním opilcům a STBákům ze Slovenska. Doufám, že Rada pro vysílání tento pořad zruší, potažmo celou TV Barrandov, protože tato stanice pravidelně narušuje pilíře, na kterých stojí demokracie. A hlavně ten o objektivnosti a vyváženosti poskytování informací.(22.12.2017)

• Alexis74

Proboha co to je za lůzu? Kde se to vzalo? Proč nám to TV Barrandov dělá? Nebylo by na čase aby všechny dokurvené poředy s podobnými kretény dali na jeden kanál a u toho jim potom zrušit licenci? A že by se těch afér, talkšou a jiných blbostí které na této TV výsílá našlo dost, to je víc než jasné. Vidím Musila nebo nějakou z těch soudkyň a otevírá se mi kudla v kapse. Zrušit a bude klid.(16.3.2018)

• Langustavson

Tento pořad je opravdovou raritou českého televizního prostředí. A to hned z mnoha důvodů. Vždy mě fascinuje, že diváci naživo tam musí stát venku za plotem. Ještě více mě pak fascinuje, když pan Soukup začne mluvit a spustí jako bonus svou robotickou reakci. Nemluvě o jeho trapné snaze být za každou cenu vtipný, což se mu opravdu nedaří. Popravdě se trochu divím, že ještě na Barrandově chce někdo pracovat, pokud tam někdo takový moderuje takovéto pořady. Navíc je Soukup strašně neobjektivní, což potvrdila vlastně i RRTV, že si tam nejvíc zve Babiše a lidi z ANO a následně Okamuru a jeho SPD. A pokud někdo má vážnou potřebu podporovat tyto dvě strany, pak to o té osobě taky vypovídá mnoho. Ještě když pan Soukup politice očividně nerozumí, ztrácí se v tom neustále a je to zkrátka totální dno. Ale na jednu stranu musím pochválit, že to pan Soukup má pěkně vymyšlené. Možná ho nikdo v jiné televizi zkrátka nechtěl přijmout, tak si založil vlastní televizní stanici a může si moderovat co chce a nezáleží na tom, že je to žumpa, jelikož ho přece nemůže nikdo vyhodit... A nejvtipnější na tom je, že voliči SPD tento pořad vychvalují, že je mnohem lepší než politické pořady na ČT, že je to mnohonásobně vyšší úroveň, apod., to taky o něčem vypovídá. Kolikrát se mi chce brečet, když vidím tohle vše v akci během jednoho dne.(13.10.2017)

• P1tr

Stejně jako u ostatních projektů tohoto moderátorského "génia" jde pouze o levný a neúspěšný pokus o televizní pořad, který má za úkol ušetřit peníze a rychle zaplácnout prázdná místa v televizním rozvrhu televizní stanice, jejímž generálním ředitelem je "shodou náhod" právě tato hlavní hvězda těchto bizarních výstupů.(6.3.2018)