Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 45 min

• OneFreeMan

Dovolte si prosím povšimnout toho jemně oslavného komentáře uživatele "RedAK" Domnívám se že jeho sympatie směrem k soukupovi & zemanovi vyplívají z jeho rudého pseudonymu sami o sobě "RudéAK" (47 předpokládám). No nevím zda někdo takový má mít vůbec přístup k počítačům, internetu zrovna tak... Zhruba jako Soukup by neměl mít přístup k digitálním kamerám se schopností terestriálního vysílání!!! Zde ten komentář mohu zakončit jedním slovem ODPAD! (Myšleno nejen ve vztahu k Jadrdovi, ale jeho přívržencům)(12.4.2019)

• Nach

Rádoby debata, která je však jen nastrojenou šarádou, kde stejní hosté říkají předem nalinkované dotazy a místo odborného redaktora, který využívá protipohledy k věcné debatě je zde hlavně přikyvovač Jaromír Soukup, který nedosahuje ani po paty takovému Václavu Moravcovi nebo Jindřichu Šídlovi. 10%(15.1.2018)

• 2mig1

Jaromír Soukup si snaží hrát si na Václava Moravce (nově i na Jana Krause), ale bohužel originálu nesahá ani po kotníky. Jeho vystupování je tragický a těžko uvěřit, že se jedná o ředitele televize. Volební speciál - vykrádání Moravce pokračuje. Ovšem pár lidí postávajících za sklem a navíc železnou bariérou s banery je skutečně odsouzeno k výsměchu.(29.8.2017)

V první řadě je třeba ocenit, že se v tomto pořadu seznámíme i s názory politiků, jejichž přítomnost v mnoha jiných médiích by narušila klid na práci při budování eurosocialismu, v jehož hlásnou troubu se proměnily téměř všechny ostatní televizní stanice. Na druhou stranu nelze přehlédnout, že pan Soukup je jistě schopným podnikatelem, ale mezi vlohami, které mu byly dány, ty moderátorské a novinářské rozhodně chybí. Jeho užvaněnost pak má za následek, že otázka je asi tak desetkrát delší než odpověď, neboť než nám Jaromír Soukup vysvětlí, na co se ptá, proč se ptá, co si o tom myslí on a co očekává za odpověď, tak i dotazovaný zapomene otázku. Což takhle zachovat formát a objektivitu, ale moderování svěřit někomu schopnějšímu (aspoň v moderátorských schopnostech)? I přes tento nedostatek však hodnotím kladně.(31.8.2017)

• Alexis74

Proboha co to je za lůzu? Kde se to vzalo? Proč nám to TV Barrandov dělá? Nebylo by na čase aby všechny dokurvené poředy s podobnými kretény dali na jeden kanál a u toho jim potom zrušit licenci? A že by se těch afér, talkšou a jiných blbostí které na této TV výsílá našlo dost, to je víc než jasné. Vidím Musila nebo nějakou z těch soudkyň a otevírá se mi kudla v kapse. Zrušit a bude klid.(16.3.2018)

• - Moderátor pořadu a majitel televisní stanice Barrandov, která jej vysílala, Jaromír Soukup pořad zrušil kvůli bezobsažnosti toho, co v něm politici říkali. (JoranProvenzano)