poster

Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 45 min

 • Peytl
  odpad!

  Již drahnou dobu nepíši na tento server jakákoliv moudra, což je škoda převeliká(slyším váš pláč), ale momentální klima množících se psychopatických debilů na diskusích a jinde, mne zrátka tak znechutilo, že jsem si řekl, Homo, vyžer si to sám. Jenže...jenže Jaroušmír Soukup mě vykopl z brlohu, ve kterém se směji zdejšímu stavu bývalé filmové databáze a vykopl mě tak, že to až bolelo, kurva. To si nezasloužím. Že je Soukup kokot zřejmě tajemstvím není, ovšem nechápu, jak je možné, že tenhle imbecil(hovořící řečí kmene Kun-Da) je majitelem TV a přesto je tak dementní, že hned po otázce(po prudce intelektuální otázce) na jistého politika...koho byste chtěli za prezidenta, ehm...hmmmmmm...pustí na své TV reklamu, o tom, že nerozumí vlastní vagíně? Má tím na mysli svou prostoututku Káču Brožů, sebe, nebo je snad opravdu interleguán a podprahově nám podsouvá informaci, že máme volit jeho?Jardu Kundu? No, změnilo by se zřejmě hovno, tak jeď dál Jardo a třeba vyjde to NHL...(7.9.2017)

 • mikinhoo
  odpad!

  "Pan Moderátor", který svým neobjektivním vystupováním nahráva extrémistům, senilním opilcům a STBákům ze Slovenska. Doufám, že Rada pro vysílání tento pořad zruší, potažmo celou TV Barrandov, protože tato stanice pravidelně narušuje pilíře, na kterých stojí demokracie. A hlavně ten o objektivnosti a vyváženosti poskytování informací.(22.12.2017)

 • Darth_AK
  odpad!

  Jaromír Soukup vrací úder aneb stanice Bizárov přichází s další bizarní novinkou. Poté, co jsme dostali pravdivé příběhy ze soudní síně (#Barbara), skutečné příběhy zničených lidí (#Musil) a povídání si s "obrovskou" celebritou (#Brožová), tak nám skočil do branže i Jarda a to hned ve třech pořadech. Zahájil to v pořadu "Týden lezení do zádele" s Milošem, ze kterého vyrazil svoje (nepříliš) pohotové moderátory a nahradil je sám sebou. Změna hodně patrná - k horšímu. A vzhledem k tomu, jak skvělý moderátor se z něj stal, se rozhodl, že zabrousí ještě hlouběji. Jednu neděli zapnul ČT 1 a uviděl Vaška Hlodavce, v jeho pořadu - okamžitě s ním praštila okouzlující inspirace. "Založím si něco podobného a protože jsem se tak hrozně zlepšil, tak si to i sám odmoderuju!" Postavil si skleněnou kůlničku, narval do ní pár stolečků a židlí, načež si ven postavil komparzisty s cedulemi stran, které si pozval. To co z toho vzniklo je opravdová tragédie. Pan Soukup sice dokázal z odpadové televize vytvořit odpadovou televizi, kterou i někdo sleduje, ale ze sebe dobrého moderátora neudělal. Jednou položí otázku, načež ji musí 4x upřesňovat, a stejně pořád žvatlá dokola to stejné, gestikuluje rukama jak na slavnostech Máje a v případě nouze vytasí svou čarovnou tužtičku, aby zdůraznil, jak vážný se snaží být. Politici při čekání na jeho dokončení otázky usínají, načež si buď berou slovo sami od sebe (protože Jarda debatu rozhodně neřídí), nebo se začnou hádat, kdo by si ho měl vzít, za Soukupova: "Prosím o klid." Je to vskutku zoufalý pořad, moderátor mluví déle než hosté, není schopen zformulovat jednoduchou otázku, neumí řídit diskuzi..a lidé venku jsou na tom asi nejlepší - ze začátku mávají transparenty jak postřelení, ke konci se jen zoufale drží zábradlí, se sklopenými značkami k zemi. Jasný odpad! PS: Speciální kapitolou zcela pro sebe jsou reklamní bloky, které je schopen Barrandov střelit doprostřed Soukopovy věty. Vznikají tak podivuhodné situace, kdy Soukup mluví: "A nyní se přesunem.." BUM!!! Reklama: "Instinkty Jaromíra Soukupa, každou neděli na TV Barrandov" "Exkluziv Kateřiny Brožové" "Týden s prezidentem Jaromíra Soukupa". Jaromír Soukup s Kateřinou Brožovou ovládl celou televizi a zahltil ji svými otřesnými pořady, přičemž reklamu na ně si rve doprostřed svého dalšího pořadu, ultra děs!(21.9.2017)

 • Daginka
  odpad!

  Když právě aktivně běží Duel Jaromíra Soukupa, Týden podle Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa, Kauzy Jaromíra Soukupa i Aréna Jaromíra Soukupa... tak tady tvůrci článku navrhují další možné náměty na pořady od Tv Barrandov a jejího heroického ředitele a primetime moderátora v jedný osobě. Máte taky svý f/Favority? Za mě je to určitě: Výměna Jaromírů, Hledá se máma, táta a Jaromír Soukup, Jaromír Soukup sestřelen, 50 odstínů Jaromíra Soukupa, Stardance aneb když Jaromír tančí, Jak jsem poznal Jaromíra Soukupa a taky Tři v jednom (Jaromírovi). Pak mám ještě sama pár švestiček z vlastní zahrádky, tedy, například: Růžový Soukup, Ty, já a Jaromír Soukup, Ďábel nosí Soukupa, Díky za každého nového Soukupa, Míra a továrna na čokoládu, Jaromír, markýz andělů či Ještě větší Soukup, než jsme doufali....(27.3.2018)

 • P1tr
  odpad!

  Stejně jako u ostatních projektů tohoto moderátorského "génia" jde pouze o levný a neúspěšný pokus o televizní pořad, který má za úkol ušetřit peníze a rychle zaplácnout prázdná místa v televizním rozvrhu televizní stanice, jejímž generálním ředitelem je "shodou náhod" právě tato hlavní hvězda těchto bizarních výstupů.(6.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace