Reklama

Reklama

Lego Scooby-Doo! Případ pirátského pokladu

  • USA Lego Scooby-Doo! Blowout Beach Bash (více)
Animovaný / Komedie / Mysteriózní
USA, 2017, 72 min

Obsahy(1)

Každoroční plážová párty slibuje 3 dny nabité zábavou, hrami, tancem a hlavně jídlem, což je pro Scoobyho se Shaggym nejdůležitější. Ale i na slunci a v písku detektivové brzy zjistí, že nic nedokáže zkazit prázdniny tak jako mrtví piráti! Bude to chtít dokonalou spolupráci, jestli chce parta kolem Scooby-Dooa i jejich noví přátelé zachránit párty před přízračnými chvastouny. (Magic Box)

(více)

Recenze (2)

bicekz 

všechny recenze uživatele

Minulý díl považuji za jeden z nejlepších "béčkových" (tzn. kromě Lego Movie a Batman) filmů. Byla dobrá logická zápletka a celý film se povedl. Bohužel tento už se tak nepovedl, děj je mnohem nudnější. Když jsem se těšil na finále a odhalená, kdo se skrývá v masce pirátů, padlo další zklamání a dle mého nelogické činění pachatelů. Popsal bych to více, ale nechci spoilerovat, hold od toho nečekejte nic extra a zamyslete se pak nad "logikou" pachatelů. :) :) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Celý "Scooby-Doo" formát se mi nějakou dobu protiví, ale říkal jsem si, že třeba v Lego podobě to nebude tak strašné. Není to tak strašné, ale je to pořád dost špatné. Sem tam nějaký vtípek, který vás i třeba pobaví, ale jinak je to klasické tajtrlíkování, kde vás může bavit jen to hádání, kdo je vlastně v převleku. ()

Reklama

Galerie (21)

Reklama

Reklama