Kopačky (amatérský film)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 7 min

Martin Doležal

Martin Doležal (původní scénář)

Martin Doležal

Film jsem zhlédl a musím říct, že tak skvěle vybudová komediální situace se nevidí ani v profesionálních filmech. Ono je to tím, že amatérští tvůrci mají mnohdy zajímavější nápady než to co se v Česku točí. Hlavnímu herci jsem věřil každý slovo. Tenhle film je opravdu na amatérské české podmínky obdivuhodný počin. Zvlášť vzhledem k tomu co pouští ven za šílenosti Nova a TV Barrandov. Nevím podle čeho zdejší hodnotitelé hodnotí amatérské filmy, ale dát tomuto filmu "odpad!" je opravdu silný kafe, ikdyby v kategoriích nedělali rozdíl.(17.3.2018)

• ZHODNOTITEL

Děsně dlouhá a prázdná hloupůstka. Hvězdu dávám za snahu.(31.5.2018)

• Scooby..

Myšlenka dobrá, scénář taky fajn, ale zahrané to bylo hrozně uměle.(16.3.2018)

• Brennos

Film je volně ke zhlédnutí zde: https://youtu.be/6BRsyVWyqZU(15.3.2018)

Hehe, takhle má vypadat punchline! Závěrečná titulková "rekapitulace" taky super. Na můj vkus to bylo možná až moc dlouhý, nicméně možná díky tomu lépe vyzněla ona "punchline". Pět bych tomu asi nedal, ale kvůli těm odpadkujícím retardům jí tam plácnu!(16.3.2018)

• - Protože většina filmového štábu spolku Taranis Film hrála i před kamerou, zastávala osoba režiséra po většinu natáčení prakticky veškeré technické funkce na place. (Brennos)

• - Intenzivní 14hodinové natáčení proběhlo v polovině května 2017 v pražských Komořanech. Osmistránkový scénář filmu se tak podařilo realizovat během jediného natáčecího dne. O dva měsíce později měl film premiéru v centru Prahy. (Brennos)