Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krátkometrážní
  • Horor

Recenze (139)

plakát

Baelin's Route: An Epic NPC Man Adventure (2021) 

Tady nejde hodnotit příliš objektivně. Já se dobře bavil. Až nad očekávání. A vlastně i zavzpomínal na krásy Nového Zélandu. Znalost tvorby autorů je žádoucí.

plakát

Kukačky (2021) (TV seriál) 

Za perfektní herecké výkony většiny zúčastněných a citlivé zvládnutí tématu bych zvažoval i pátou hvězdu. Na poli televizní tvorby vysoký a trochu i nečekaný nadstandard.

plakát

Všiváci (2014) 

Podivné, jsou tam náznaky dost zajímavých myšlenek a nápadů, ale jinak je všechno (krom hereckých výkonů a kamery) úplně špatně...

plakát

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda) 

Když seriál plný intrik a silných charakterů končí šedivou plichtou, která je podobná více moderním válečným konfliktům než fantazijnímu středověku, navíc bez jakýchkoliv silnějších emocí, protože nezůstal prakticky jediný charakter, s kterým by se divák ztotožnil... nedá se hodnotit příliš pozitivně. Epizody 3 a 4 ještě dávaly určitou naději.

plakát

Aloha (2015) 

Velký divný.

plakát

Bob Roberts (1992) 

Hvězda navíc za mrazivou aktuálnost i po 26 letech.

plakát

Tiché místo (2018) 

Něco tak nelogického až hloupého jsem už dlouho neviděl. Chování postav, laciné lekačky založené na zvukových efektech (nikoliv zvuku samotném), podivné vlastnosti zvuku a jeho šíření, a samé otázky, proč nešlo věci řešit lépe a logičtěji, lépe se připravit, přemýšlet, všímat si... nevím, tady jsem se nepotkal s režisérem ani scenáristy. Přitom základní myšlenka je perfektní materiál.

Reklama

Reklama